Доброго дня!!!! Люблю фотографувати, хочу повязати з фото своє життя. Зараз в пошуках гарної школи для фотографів. Якщо хтось володіє інформацією яка краща, буду дуже вдячна м. Київ.
Alenka77777• 16 июня 2017
Ответ дляЗубная фея
Дякую, зараз подивлюсь. Вам вистачило рівня навичок який ви отримали в школі для подальшої роботи?
Курс фотоаз- это начало. Следующий - фотоАс. Вот его рекомендую обязательно пройти. Позвоните Александру, он Вас проконсультирует.