Скользкая• 21 августа 2013
Давайте дарить подарки!
у меня есть некоторые вещи бу которые лежат мертвым грузом
надоели хочу подарить зимние штаны полу-комбенизон на синтепоне синего цвета на рос 92-98 примерно
и брюки осень-зима для беременных 42-44р
Stasya2007• 15 октября 2013
Ответ дляnata.seryonya
доброе утро мне на 6-7 лет на мальчика
По возрасту будет, а по цвету-цвет шапочки как на аве у Ната лия
Lusya.Blondie@gmail.com• 15 октября 2013
Добрый день! Отдам пальтишко для девочки
рукав от плеча 20 см,от подмышки -15
без дефектов,целенькое,ткань конечно уже не новая,ну а так полностью целенькое
длинна 40 см
рукав от плеча 20 см,от подмышки -15
длинна 40 см
Бегущаяпо• 15 октября 2013
Ответ дляСтойкая
Ми в садочок збираємося, думаю, що для профілактики пригодиться
Если надо я вышлю, конечно, но эти средства не используют как профилактику точно.
Ответ дляБегущаяпо
Так для профілактики вроді нічого і немає - ми малого в санаторій відправляли, то питали в аптеці, що можна для профілактики взяти, щоб потім без сюрпризів приїхав - рекомендували спрей Пара плюс.
Ответ дляСтойкая
А какая может быть профилактика от педикулёза?
Разве что волосы дитю покрасить
Ответ дляJuliet fm
Разве что волосы дитю покрасить
Точно, бачила б які в нас циганчата ходять - всі кольори райдуги. Я спочатку не розуміла, а потім мене просвітили. З рочку викрашені - чорні, рижі, червоні... блондинів ще не бачила.
Мені педіатр казала, що можна раз в місяць мити голову в профілактичних цілях, але не тримати довго, а як звичайним шампунем. Я ще не пробувала.
Ответ дляСтойкая
красят волосы уже когда факт прибывания насекомых,у нас в селе тоже такие имеются индивидумы,не цигане,девочка в 5 классе пришлаа в школу блондинкой,как потом оказалось,вши...
Ответ дляLinusy
У нас років 10 назад в школі така зараза була, 75% дітей підхопило від малих до одинадцятикласників. Це була жесть - в аптеках аншлаг був
. А що ж поробиш? В любому колективі знайдуться дітки з неблагополучних сімей, які принесуть всяку каку - вони ж не дивляться на кому жити?
. Тому я рахую, що краще раз в місяць просто замість щшампуня помити - може й лізти не будуть?
Ответ дляСтойкая
ты знаешь,а они ещё и от нервов могут заводиться,сама удивилась когда узнала,когда работала в больнице со мной в смене санитарка работала,а сынок у неё наркоман был,так я ей голову раз в неделю обрабатывала,она бедная в платках ходила постоянно,всё время на нервах,они у неё в любой момент могли появляться...
Ответ дляLinusy
ЛисАпедная• 15 октября 2013
девочки!
кто может выручить - подсказать чем можно вывести свежие чернила с кожи и одежды (у дочки ручка в школе потекла - и на одежду и на туфли )
Ответ дляLinusy
Що там в школі?
Ответ дляmamalena
девочки!
Способи відіпрати чорнило кулькової ручки з одягу
Бензинове мило допоможе відіпрати плями від кулькової ручки з шовкової або вовняної тканини. Для цього спочатку забруднений річ перуть в його концентрованому розчині, а потім в простому порошку.
Суміш ацетону і етилового спирту в пропорції 1:1 позбавить від чорнильних плям одяг з будь-якої тканини.
Пляму від чорнила кулькової ручки помітили не відразу, і вона застаріла і міцно в´їлася в тканину, то слід її змочити сумішшю етилового спирту й ацетону, а потім пропрасувати це місце гарячою праскою.
Звичайний етиловий спирт прийде на допомогу, якщо пляму залишила дешева ручка.
У тому випадку, якщо потрібно відіпрати бавовняну або льняну тканину, слід застосувати соляну або ортофосфорну кислоту. Однак, тут завжди існує ризик зіпсувати одяг, посадивши на неї потворні жовті плями, тому перш ніж приступати до справи, потрібно зробити невелику пробу на внутрішній частині одягу. І звичайно, потрібно пам´ятати про загальні техніки безпеки при роботі з небезпечними хімічними речовинами.
Білу сорочку, яка зіпсована чорнильними плямами, потрібно на кілька годин покласти в молоко, після чого випрати в звичайному порошку.
Вітровки, комбінезони і костюми з мембранної, вітрозахисною тканини потрібно прати наступним чином: спочатку їх замочують у холодній воді, потім чорнильні плями щедро змащують натуральним лимонним соком, і наостанок ретельно перуть у порошку. Якщо після всіх цих маніпуляцій, сліди від чорнила таки залишилися, то їх потрібно потерти сумішшю лимонного соку і порошку і заново попрати.
Якщо чорнилом зіпсована річ, зшита не з шифону та синтетичних тканин, то можна скористатися одеколоном.
Як вивести плями від чорнильних та інших ручок:
Плями від таких ручок можна вивести за допомогою кислого молока. Ним потрібно потерти забруднене місце, а потім випрати зі звичайним порошком.
Нашатирний спирт і перекис водню відмінно виведуть плями з білих речей. Суміш для прання робиться в пропорції 1:2.
Для кольорових речей підходить суміш етилового спирту з гліцерином.
Чорнильні плями на шкіряних речах протирають ватним диском, змоченим теплим молоком.
Розчин нашатирного спирту і соди у співвідношенні половина склянки спирту до 1 ч.л. соди є універсальним засобом для позбавлення від чорнильні плями практично з будь-якого одягу.
Ортофосфорна, соляна, щавлева і лимонна кислоти можуть відіпрати плями від пишучих ручок з будь-якої тканини, проте ці речовини вимагають уважного та обережного поводження.
Чорна туш відмінно змивається прохолодною проточною водою в ансамблі з лужним милом (у народі його називають господарським). Необдумане застосування інших засобів може тільки погіршити ситуацію, коли пляма стане незмивною і річ буде безнадійно зіпсована.