Україна понад усе!• 03 июля 2017
Відсутність місячних через стрес,
а стрес через відсутність місячних. Як вийти з такої ситуації?
У мене цього місяця не почалися місячні. Ходила до гінеколога. Здала аналізи, пройшла узі. Діагноз - вторинна аменорея, причина стрес. Поки що жодного лікування не назначили. Сказали чекати, пити заспокійливе, відпочивати.
До цього у мене стресу не було: все, як у всіх, чоловік, діти, статеве життя в нормі. А тепер почався. Постійно шукаю в інтернеті, що зі мною не так, весь час про це думаю. Начиталася, що це можуть бути різні хвороби, може бути ранній клімакс, а мені тільки 37. Як вийти з такої ситуації? У когось було таке, що потім місячні пішли самі, без лікування?
Зажуженная Жужжа• 03 июля 2017
Не переживайте и расслабьтесь..Все пройдет. У меня после аварии в 33года почти год не было, врачи умыли ручки...На Пасху выпила кагора ( так вообще не пью), на утро Вуаля)))
Будьте здоровы!!!
Ватный Пупс• 03 июля 2017
У меня почти год не было. Но был сильнейший стресс - смерть мамы. Потом сами пошли и все нормально. Взьмите себя в руки, если так зацикливаться на болячках, они еще не дай Бог появятся.
Выкупаная• 03 июля 2017
У мене затримка може бути від стресу (після похоронів рідних по два місяці не було), а може і від якої-небудь дурниці, декілька років підряд з приходом літа також купу тестів переводила з червня до серпня. Останніх років 8 веду графік базальної температури, так хоч приблизно маю уяву, коли можна чекати місячних.