Синди Кроуфорд• 13 августа 2017
Как давать цефикс ребенку 7 лет( суспензия).
Девочки я никак не пойму, врач выписал уже в таблетках. А в аптеке была только суспензия. Как ей разводить? как её давать?
Однозначная• 13 августа 2017
В инструкции описана доза, исходя из веса ребенка. Но кто с математикой не дружит, там трудновато посчитать. Пишите кг ребенка
Дітям віком від 6 місяців до 10 років з масою тіла до 50 кг:
рекомендована доза становить 8 мг/кг на добу за 1 прийом або 4 мг/кг кожні 12 годин залежно від тяжкості захворювання.
Спосіб приготування суспензії.
Перед приготуванням необхідно перевернути та струсити флакон, щоб розпушити порошок. Додати кип’яченої холодної води до лінії (мітки), зазначеної на флаконі, у 2 прийоми, кожного разу збовтуючи флакон до утворення однорідної суспензії.
Приймати суспензію можна не раніше ніж через 5 хвилин після приготування.
Перед кожним прийомом готову суспензію треба ретельно струсити.
Спосіб приготування суспензії.
Компас Ижевска• 14 августа 2017
а на упаковці має писати стількіто мл= стілткито мг
а ще простіше перетелефонуйте лікарю і правильно розведіть
хоча напевне ви то все вже на даний час знаєте