БезникаЯ• 07 сентября 2017
Комунальний платіж Кременчук
Дівчата, ніколи не стикалася з таким питанням, тому не кидайте тапки. Отримала платіжку. Чи можна оплатити комуналку 25-28 числа? Чи потрібно до 10-го? Які у нас терміни, хто знає?
Пасти Ла• 07 сентября 2017
можно,только если есть домашний тел или интернет Укртелеком,то его отдельно оплатите до 20,иначе отключат
ПесиКот• 07 сентября 2017
У сестры пенсия 21числа и коммуналку платит 22-23. Никакой пени не было.