Стетоскопуло• 08 сентября 2017
Вітати чи ні?
Дуже сильно посварилась з чоловіком. Завтра у нього день народження , подарунок куплений ,але вітати його нема ніякого бажання, на примиреня ні я ні він не налаштовані . Сварка получилась через іменини. Як би ви поступили ?
Четырёхсторонний скотч• 08 сентября 2017
Ответ дляmarta_vvv
Есть очень хорошая фраза: ’ Когда вы ссоритесь с любимым человеком , то задайте себе вопрос : вы хотите быть счастливой или быть правой?’
гениально.
Lena-Lena12• 08 сентября 2017
Если бы хотела дальше быть с этим мужчиной, конечно, поздравлять, и даже плюс к подарку - устроить какой-то приятный сюрприз любви! Берегите семью, сто процентов он будет ждать от вас первый шаг, ведь повод железный - он именинник!
Выручалка• 08 сентября 2017
Мы ж не знаем подробностей вашей ссоры, может он вас обзывал последними словами, табуреткой замахивался. Оставьте ему подарок и записку, что он негодяй, но вы его все равно любите и поздравляете.
Стетоскопуло
• 08 сентября 2017
Ответ дляВыручалка
в 2 словах хотіла приготувати йому святковий стіл так як знала що мають його вітати деякі люди . Він сказав що не потрібно картошки і шашлика їм вистачить тим паче що це буде на природі. Мені встидно запрошувати людей за такий стіл. Я сказала що не піду з ним. Сьогодніі скупила деякі продукти щоб всетаки щось пригшотувати . На проханя забрати продукти і сказати скільки буде людей на святі мені у відповідь фраза - а що ти маєш до моїх імеин я сам все скуплю. і ще багато подібного я не видержала і послала його в лес... Сварка смішна но осадок неприємний.
Атаманша• 08 сентября 2017
Ответ дляmarta_vvv
класс
Атаманша• 08 сентября 2017
Ответ дляСтетоскопуло
З ваших слів виходить, що я не хозЯйка. Бо в нас завжди шашлик, зелень, лаваші, сирна нарізка .Ну і алкоголь))
автор, беріть до уваги пост номер 1 ))
Стетоскопуло
• 08 сентября 2017
Ніхто не говорить що ви не хозяйка . У Вас єшашлик, зелень, лаваші, сирна нарізка а у нас картошка варена і шашлик ну це вже смішно. Я теж не супер хозяйка але якась нарезка ,лаваш, фрукти ,овочі та сама картошка на діску має бути.
Стетоскопуло
• 08 сентября 2017
Ответ дляАлина84
и я не хозЯйка)))
Голубці , котлети ,налісніки я теж не збиралась робити.
Ответ дляСтетоскопуло
вот как-раз картошка у нас не очень идет)
Шашлык, лаваши, овощи-фрукты.
Стетоскопуло
• 08 сентября 2017
Ответ дляАлина84
Шашлык, лаваши, овощи-фрукты.
У нас іде і рибка на кострі і картошка на диску і уха . Я про те що не красиво пригласити людей і дати їм мясо і картоплі ще хочаби пару страв має бути.
Сижуревувшоке• 08 сентября 2017
Бедный Ваш муж! Вы не хотите его поздравлять потому, что считаете, что кто-то должен есть больше или, что еще глупее, чтоб вы выглядели лучше в глазах гостей. Для вас не мнение именинника важно, не то, что это его день, а Ваш облик куховарки. Тормозите