Каяспер• 26 сентября 2017

Дитина 9р періодично жаліється на біль в лікті

Ще десь рік тому моя донечка невдало сперлася на руку,різко заболіло в лікті.Дні через 2 пройшло.Декілька місяців не турбувало нічого.Тепер час від часу жаліється знову,особливо,коли багато пише уроків,що болить.Через певний час проходить.Сьогодні знов прийшла зі школи-каже,що болить.До лікаря обов"язково поїду,але не сьогодні.Потрібно до Львова,бо в нас нема нікого толкового.Чи може бути це розтягнення зв"язок?Можливо,хтось стикався з подібним,дякую
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 26 сентября 2017
Розтягнення рік не тримається, їдьте до лікаря, може був підвивих чи тріщина. що якось невдало зрослася. Направлять на рентген чи УЗО суглобу, лікарю видніше.
Что-то не спится• 26 сентября 2017
Я бы КТ сделала, сращу откинуть онко.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 26 сентября 2017
похоже на эпикондилит
это не растяжение связок
Раз одела не бу• 26 сентября 2017
Сделайте УЗИ и рентген, а потом к доктору с результатом. А то у наших врачей богатая фантазия на диагнозы.