Каяспер• 26 сентября 2017
Дитина 9р періодично жаліється на біль в лікті
Ще десь рік тому моя донечка невдало сперлася на руку,різко заболіло в лікті.Дні через 2 пройшло.Декілька місяців не турбувало нічого.Тепер час від часу жаліється знову,особливо,коли багато пише уроків,що болить.Через певний час проходить.Сьогодні знов прийшла зі школи-каже,що болить.До лікаря обов"язково поїду,але не сьогодні.Потрібно до Львова,бо в нас нема нікого толкового.Чи може бути це розтягнення зв"язок?Можливо,хтось стикався з подібним,дякую
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 26 сентября 2017
Розтягнення рік не тримається, їдьте до лікаря, може був підвивих чи тріщина. що якось невдало зрослася. Направлять на рентген чи УЗО суглобу, лікарю видніше.
Раз одела не бу• 26 сентября 2017
Сделайте УЗИ и рентген, а потом к доктору с результатом. А то у наших врачей богатая фантазия на диагнозы.