Сиренькая• 27 сентября 2017
Рівне і Житомир, УЗД
Підкажіть, будь ласка, може хтось знає. Де якісно зробити УЗД внутрішніх органів (печінка, підшлункова) в м. Рівне або в м. Житомир дорослому і дитині 6 років.
Може є координати хорошого лікаря-гастроентеролога?
Турбують болі в животі, нудота. В нашому райцентрі безрезультатно лікують місяцями.
Буду надзвичайно вдячна.
Може в когось є негативні відгуки про лікарів або медцентри - теж буду вдячна, якщо попередите.
Буду надзвичайно вдячна.
Анонимус Я• 27 сентября 2017
В Рівному дитячого гастроентеролога хорошого нема. А дорослий Маніковська О.В. в Діагностичному краща серед інших в місті. Але я особисто свою проблему не вирішила. Обстеження можете пройти в Діагностичному разом з дитиною,
Сиренькая
• 27 сентября 2017
Ответ дляmalva08
Рівне, діагностичний центр
дякую! Це той, що імені Поліщука, на вулиці 16 Липня?
Сиренькая
• 27 сентября 2017
Ответ дляТульский пряник
это в Житомире.
там є гастроентеролог?
Сиренькая
• 27 сентября 2017
Ответ дляМозговая пилочка
Дякую!