Дюймовочка• 06 октября 2017
Практика відсужування дітей? чи нехай лишаються з татом?
Ситуація така - сетра пішла від чоловіка, але діти лишилися з ним, не хотіла їх висмикувати із звичного середовища по-перше, а по-друге банально не було грошей, треба було знайти роботу, тому що з чоловіком вона не працювала, весь час займалася дітьми. Діти - 2 дівчинки, 6 і 8 років. Їх тато поводить себе зараз ну зовсім не гарно(( якщо не сказати жахливо, дозволяє при них ображати маму, сваритися, поливає багном так, що в моєму мозку така дурість не вміщається!! На стільки налаштував малих, втручає в кожну сварку і навіть в переписку по вайберу, що діти висказують претензії, що абсолютно дублюють претензії папи. Кароч, ситуація не гарна. Недавно старша заявила мамі - що та погана, і хай не приїзджає і її не люблять. Молодша дівчинка більш мамина завжди була, то та просто ігнорує.... Я бачу що ситуація погіршується, раджу забирати дітей. Але питання як? Ну от так, по крокам. Не силоміць же? Вони явно будуть пручатися ) Суд? Скільки це займе часу? Як вплине, що у мами зйомне житло буде? До слова, там є куплена квартира у шлюбі, але шлюб не зареєстрований офіційно, діти всиновлені по документах. Чи варто подавати на розділ майна заодно?
Як на мене тато дітей виховує жертвами, показує на прикладі як все терпіти ((( І він абсолютно не бачить, що не правий. А зі сторони нормальна людина....
Дюймовочка
• 06 октября 2017
Ответ дляБутылка с банками
Бред, она и не думала о детях! Не обижайтесь, но она просто не захотела их забирать...
вона і зараз вагається, боїться перевати шкільний процес, боїться створити стресову ситуацію для дітей, каже що чоловік такий, що так буде тільки гірше!!!
Дюймовочка
• 06 октября 2017
Ответ дляДніпрянка
А хто няньчить дітей зараз, свекри допомогають батьку? Чи він все сам?
там є бабуся, вона допомагає по дому, половину кружків вони закинули, бо не встигають тепер
Бутылка с банками• 06 октября 2017
Ответ дляСорока-ворона
а если бі она работу искала нормольную полтора года, детям с ней біло бі хорошо??
У них есть родная бабушка, да и сестра, и не верю что нет подруг (крестные есть у детей, они и являются подругами). Они бы могли помочь! Я бы не бросила в беде точно!!!!
Сорока-ворона• 06 октября 2017
Ответ дляДюймовочка
який ТАКИЙ? ЯК буде гірше? Чим гірше?
графиняВишенка• 06 октября 2017
Молодець, що наважилась вирватись з насилля.
Тепер через суд, нехай просить сумісну опіку над дітьми , як за кордоном (тиждень з мамою, тиждень з татом), ну, і квартиру поділити по закону.
Дюймовочка
• 06 октября 2017
Ответ дляСорока-ворона
який ТАКИЙ? ЯК буде гірше? Чим гірше?
певно буде приїзджати, скандалити, намагатиметься забрати... + доведеться кинути тренування, бо то папина мрія, на ролики водить..
Ответ дляДюймовочка
То скажу вам таке - рано пізно тато і бабуся задовбуться з дітьми. Отоді сестра і повернеться на кращих умовах, цінувати будуть. Хай зараз трохи відсторониться.
А як сильно хоче жити з дітьми, то може їх забрати зі школи та й привести до вас додому, ніяких судів для цього не треба. Але ця перспектива не радує вашу родину.
Бутылка с банками• 06 октября 2017
Ответ дляДюймовочка
Милый автор, большей стрессовой ситуации у деток уже не будет после того как их бросила мать на 4 мес. , это был их самый большой стресс (у них не будет к ней больше доверия). Я думаю Вы и сами все понимаете. Вы бы бросили так своего ребенка?
Дюймовочка
• 06 октября 2017
Ответ дляграфиняВишенка
дякую, тут вже прописали куди за чим звертатися, готуватиме пакет документів..
Сорока-ворона• 06 октября 2017
Ответ дляБутылка с банками

О чем Вы говорите?? У каждого свои проблемы. Обе
мои сестры частично учились за мои деньги, но когда я осталась с двумя детьми ни одна ничего не сделает ни для меня ни для моих сыновей без ’няням вообще-то платят’. И плевать этим козам, что они живут в родительской, то есть и моей частично, кв. а я на сьеме и пр. и пр. и пр...
Дюймовочка
• 06 октября 2017
Ответ дляДніпрянка
та я і кажу щоб забирала до нас, потім згодом знайде підходяще житло..
руки_Крюги• 06 октября 2017
Ответ дляДюймовочка
ну все логічно ви пишете, звісно вони не закриті дома... але.... приклад - вона приїхала в школу, чекає, поруч чекає і папа. Мала пройшла повз і до папи, мама просить побути з дитиною, він малій каже - ну шо,поїхали додому, та головою махнула і пішли. Або ще, по телефону подзвонила і питає чи можу я приїхати до тебе, мала каже треба спитати у папи!!! ну не силоміць же її вести гуляти!!! Вони думали як святквати День Народження, вигадали подарунок, так папа наговорив шо її купляють подарунками!
Да силоміць, как это ’можно приехать к тебе?’, ’спрошу у папы’, взяла и приехала без вопросов, зашла в квартиру, разулась, зашла в зал или детскую комнату, сказала ’Привет, роднулечка моя, любименькая, скучаю, страдаю, хочу забрать тебя к себе’. да и так говорить каждый раз, отец что-то вякает, девочки морозятся, в ответ ’я вас так люблю, что сердце разрывается, а папа нас хочет поссорить, папа такой сякой, а мамочка - самая лучшая. Папа говорит, что подкупаю, солнышко мое, я забочусь о вас каждый день, и всегда буду заботиться’. И обниматься, целоваться, пусть дуется, а сердечко дрогнет, детки еще небольшие, им ласка нужна, объятия. И всегда говорить, что любит, ВСЕГДА, даже, когда звонит дочки, надо звонить и говорить ’люблю, скучаю, как у тебя дела, как в школе, что тебе солнышко купить, а хочешь тортик?’ Да, надо подкупать, значит надо подкупать детей. Мужа-козла в сад с его методами, действовать контр-методами.
Я не понимаю, а кто им помогает мыться, волосы заплетает, одежду кто гладит, что они едят. Муж готовит им или свекровь?? Пусть сестра ваша приходит вечером и готовит своим малышкам, делает уроки со старшей.
Сорока-ворона• 06 октября 2017
Ответ дляДніпрянка
+. За родину не знаю
Бутылка с банками• 06 октября 2017
Ответ дляСорока-ворона

Сочувствую Вам, у меня была похожая ситуация. Мои подруги не отвернулись, но я поехала к сестре.
руки_Крюги• 06 октября 2017
Ответ дляДюймовочка
так вона намагається, а він скандалить і сиплються чергові образи і це при дітях!! ну не виходить говорити!! якщо на мою написану фразу у вайбері я вислухала купу криків, розмови не вийшло!!! так я майже чужа людина йому...
Все оскорбления записывать, любые, смс-ки, вайбер, по телефону, скрин телефона, вайбера, на диктофон записывать его речь и в опекунский совет, в полицию, что вы сидите, как две клуши.
Бутылка с банками• 06 октября 2017
Ответ дляДюймовочка
Мне кажется Вы больше переживаете за деток чем она!!! За это Вам поклон!
Дюймовочка
• 06 октября 2017
Ответ дляБутылка с банками
ну що значить кинула на 4міс?? вона щодня приїзджала, потім влітку ще на море з ними їздила, спілкування було постійне. А от як пішла на роботу, часу стало мало, там не справляються і почалося капання на мозок шо мама погана, не приходить, не любить і т.п.
Бутылка с банками• 06 октября 2017
Ответ дляДюймовочка
Лучше бы она эти деньги потратила на съемную квартиру. Чем больше читаю, тем больше удивляюсь...
Дюймовочка
• 06 октября 2017
Ответ дляДніпрянка
Схоже, що ваша сестра нерішуча. А ваш тато живий? Він що, зятю не міг трохи мізки вправити?
мій тато в нормі ) але, я не стала розписувати родинні стосунки, це сестра чоловіка, у них мами немає, а батку не до них...
Дюймовочка
• 06 октября 2017
Ответ дляБутылка с банками
море було оплачене ще в ’мирний’ час
Ответ дляДюймовочка
То хай приходить. Чи вже не пускають? Незрозуміло нічого.
Дюймовочка
• 06 октября 2017
Ответ дляДніпрянка
не пускають. Після чергової перепалки з папою в вайбері, подзвонила старша дочка і почала кричати, що вона ображає папу, папа хороший, а мама погана, і щоб не приїздила до них, бо вони її вже не люблять!!!
руки_Крюги• 06 октября 2017
Ответ дляДюймовочка
а школа?
А что школа одна в городе? Перевести в другую и получить разрешение по суду, что дети проживают с мамой на ее территории, если будет разрешение, то с детсада и со школы будет забирать только мама, папе забирать не будут давать, об это уведомить учителя, директора, в детсаду - заведующую. На счет на 5 дней, да можно ребенка забрать на 5 дней и на 7 дней и на 2 недели, а потом взять справку в больнице, что болел ребенок. Я даже, например, не вызываю врача, если не критично, простая простуда, а потом иду к врачу и выписывает справку, иногда без присутствия ребенка. Сестра ваша идет просто на поводу у манипулятора. Пусть идет сегодня же с вами, есть у вас мужа или МЧ? Его берете. Открыл дверь, зашли внутрь, стоите возле него вдвоем, что не справитесь? А ваша сестра идет в детскую, собрала вещи, скомандовала ’едем бабушку навестить’ и с девочками и вещами покидаете помещение. Вариантов масса. Не пускает в квартиру? Идете к участковому, сообщаете, что детей удерживает отец и не пускает в квартиру жену забрать вещи и увидеться с детьми, даже, если она не прописана, то не пустить к детям не имеет права, о том, что она 4 месяца не живет не рассказывать. Вариантов масса.
Ответ дляДюймовочка
Ну хай місяць не приїздить. Тато біситься, і не треба йому заважати.
А діткам значно краще побути ще пару місяців без мами, аніж ще десять років дивитися на биту маму, яку матюкає щодня тато.
А всі ваші суди-пересуди до сраки таким татам-психопатам, кров він буде пити полюбе. Тільки важка щоденна праця по догляду за малими дітьми приведе його до тями.
Сорока-ворона• 06 октября 2017
Ответ дляДніпрянка
+
Бегущаяпо• 06 октября 2017
Ответ дляДюймовочка
мене більше цікавить як практично забрати у нього дітей?? вкрасти не варіант, їм в школу ходити, перевести вона без його підпису не зможе.... так і будуть один в одного викрадати...
никак, головой надо думать до, а не через 4 месяца, если отец не захочет- детей у него никто не заберет, поверьте, я работаю с такими семьями, в 99% случаев горе-мамаши, бросившие своих детей даже через суд не получают права забрать их
Сорока-ворона• 06 октября 2017
Ответ дляБегущаяпо