Виктория и Ко• 07 октября 2017

Зігрійте нас зимою...

Всім,добрий ранок ) я сюди за допомогою ! Може у кого є знайомі чи ви тісно звязані з цим. У нас проблема з піключенням світла зараз. Треьа звязки,знайомі в ОБЛЕНЕРГО. Або юристи,адвокати,контори які б могли допомогти в цьому на разі для нас нелегкому питанні . дякую
гражданинГрубиян• 07 октября 2017
Донецкая электросеть аас устроит?
Чукча Мукча• 07 октября 2017
Суть вопроса?
автор Виктория и Ко • 07 октября 2017
Ответ длягражданинГрубиян
Донецкая электросеть аас устроит?
Ой! Дійсно....сорі .. Киевобленерго
автор Виктория и Ко • 07 октября 2017
Ответ дляЧукча Мукча
Суть вопроса?
А ви можете допомогти ?
Бутылка Кифира• 07 октября 2017
Ответ дляЧукча Мукча
Суть вопроса?
Видимо отключение за долги.
Коробка с карандашандрами• 07 октября 2017
так а проблема в чому? зараз перевірки йдуть, місцем ризикувати не будуть. Якщо борг - робіть реструктуризацію. Є рішення суду про відключення? А якщо взагалі не підключені, то тоді реально це зробити.
автор Виктория и Ко • 07 октября 2017
Ответ дляБутылка Кифира
Видимо отключение за долги.
Не туди дивитесь.. Нове підключення цікавить
Не будь КакСвета• 07 октября 2017
Я думала кошечек и собачек пристраивают...
автор Виктория и Ко • 07 октября 2017
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Взагалі не підключені. Новий масив,нові постройкі
Не будь КакСвета• 07 октября 2017
А, это незаконно построенные дома на Харьковском?
Г@Л@В@ломка• 07 октября 2017
Ответ дляНе будь КакСвета
Точно. А я подумала, детей не во что одеть. Чуть не прослезилась! Вот артистка!
автор Виктория и Ко • 07 октября 2017
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну треба ж якось привернути увагу ) а реально без світла у нас не буде і тепла((
автор Виктория и Ко • 07 октября 2017
Ответ дляНе будь КакСвета
Ні, все у нас законно!
Не будь КакСвета• 07 октября 2017
Ответ дляВиктория и Ко
Ні, все у нас законно!
Какой жилмассив?
автор Виктория и Ко • 07 октября 2017
Ответ дляНе будь КакСвета
Какой жилмассив?
Це Бориспіль
Точная копия плова• 07 октября 2017
Я думала, Ви про особняк пишете. З новобудовою набагато складніше, знаю про процедуру дуже віддалено - забудовнику виставлять багато умов, в т.ч. побудова трансформаторної підстанції чи ще щось в тому дусі. Співчуваю, знаю випадки, коли багатоповерхівки роками без світла-газу-води стояли. (((
Ответ дляВиктория и Ко
до будинку світло підвели? ЯКщо ні - то ніяк . У житлобуді явно знають про проблеми і чому не підводять. Тут таких юристів ви не знайдете, мабуть. Що каже забудовник?
автор Виктория и Ко • 07 октября 2017
Ответ дляТочная копия плова
Ні це часний будинок. Прочто новий житловий масив , де кучка ще є таких як я і сидимо без світла (((
Ответ дляВиктория и Ко
так а заявки подавали? самі ходили? чи просто думаєте когось найняти... незрозуміло з посту нічого.
Гопница-Советчица• 07 октября 2017
Треба було саночки влітку готувати. Навіть не знаю з чим у вас є проблемт? Зібрались і поїхали до керівництва групою людей і все вирішили. Чому чекали?
Яичница с беконом• 07 октября 2017
Честно, в мене знайомі так попали. Пішов п´ятий рік. Дім збудований, але світла немає і не передбачається(
якщо звертались, то чому відмовили, що аж треба адвокат. Трансформатор старий? Чи з документацією щось не те? Подайте письмову заяву на підключення, а вони дадуть відповідь, від того й треба рухатись.
Ответ дляЗапасная спина
приватний?
у мене сестра у керівництві обленерго (але іншого), можу спитати, як вирішити, але треба знати причину відмови
Слава Українi• 07 октября 2017
На техусловия подавали документы в Киевоблэнерго?
Яичница с беконом• 07 октября 2017
Ответ дляКоробка с карандашандрами
приватний?
Угу, новий масив. Коли вони купували ділянку, ще навіть сусідів не було. Один в полі. Зараз сусіди вже ж, досить багато, але добитися не можуть, хоча зв´язки є і дуже непогані.
Ответ дляЗапасная спина
так, може, сума не влаштовує? Обленерго могло запропонувати трансформатор купити, це було 500тис три роки тому. +стовпчики. Тоді вони тіпа у ’черзі’, щоб це обленерго зробила і безкоштовно.
Забагаловка• 07 октября 2017
автор, сочувствую. сами с этим сталкивались. Если отказывают по причине отсутствия мощностей, никакой адвокат не поможет нам в техусловиях выставляли 5 млн !!!! грн на реконструкцию сетей.
только кто-то со связями нужен. Помочь, к сожалению, не могу, но желаю решить этот вопрос поскорее
Губной рояль• 07 октября 2017
Ответ дляВиктория и Ко
поздравляю с удачным преобретением. Свет сейчас подключить очень дорого и очень не легко, сами не начинаем стройку пока свет не проведут нам, Белогородка.
Не попадитесь на мошенников, у нас летом уже чуть не кинули. Приходит знакомый знакомого из облэнерго, по 3.5 тыс грн за киловатт, но не меньше на 250 квт трансформатор нга всех, у нас всего 16 хазяев и участков, вот разбили на квт и получилось по около 70 тыс. грн на участок. Но оказалось, что этот чел проводит линию, ставит столбы и транформатор, а подключение в облэнерго потом... И возможно даже у него не получится и лучше сами потом проведите. Вот так, чуть не вывалили кучу деньги, за, что он нам трансформатор поставит и линию проведет, без подключения, потому, что сейчас это очень-очень не легко и не дешево. Есть еще знакомый который построился на участке родителей в Чапаевке, на огороде у тещи, а дом новенький и красивый так и стоит пустой, потому, что мощностей нет и свет ему не подключают и не обещают, а за модернизацию линии запросили две стоимости дома.
Ответ дляЗабагаловка
як недостатньо потужності, то кілька будинків не підключать, бо буде постійно вибивати, горіти і т.п. У нас купляли сусіди трансформатор, а потім через антимонопольний комітет галас підняли... повернули більше 500тис. Ну і штраф на обленерго великий
Автор, що у відмові написано?