Топтунша• 27 октября 2017
Гостья из Западной Украины сказала, что они не едят, то что мы едим, супы-борщи
и прочее. Девочки из ЗУ, а что вы едите/готовите?
Чебуравлик• 27 октября 2017
Ответ дляЧу Ча
Я готую на вершках. На воді відварюю, попередньо замочені, сушені білі гриби. Потім додаю домашні вершки або солодку сметану, сметани багато. Даю тільки домашні, не знаю як буде з пакетованих. Зовсім трохи підбиваю мукою вже в кінці. Можу засмажити цибульку, приправи до смаку. Перед подачею додаю вичавлений часник, трішки, це вже хто любить. Готувала з морожених грибів, також була добра.
Я з Львів.обл. і скажу вам, що найсмачніша грибна юшка в Карпатах, в мене така не виходить.
спасибо большое за рецепт
а сколько по времени вообще грибы нужно варить?
САМ_ТАКОЙ• 27 октября 2017
Ответ дляДля драки
зупа - это суп (польское слово)
Тогда понятно)), я хоть и с запада, но до Польши далеко)
marinka1001• 27 октября 2017
Ответ дляРуфіна
Ой ще забула - гриби в сметані,гриби тушковані з картоплею, грибні котлети, холодна юшка з грибами ...
прочитала’гриби тушковани з котлетами’
во это я проголодалась
Чебуравлик• 27 октября 2017
Ответ дляМойНеТакой
я уже и виноград, и бутерброд, и батончик фруктовый стрескала, пока в теме сижу)
я тоже сижу сдерживаю себя))))))))
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляЧебуравлик
спасибо большое за рецепт
Я варю приблизно годину, але не знаю як правильно.
pollyteika• 27 октября 2017
Ответ дляnana713
Странно, в Польше столько видов супов, они их готовят постоянно и очень вкусно!
Платимо 300 злотих за шкільні обіди, а діти, практично нічого не їдять, супи ( цибулиний, огірковий, томатний, гарбузовий) просто ненавидять.
marinka1001• 27 октября 2017
Ответ дляЧу Ча
Я дуже люблю голубці з тертої картоплі. Розумію, що вам вони не смакують, для мене це не херня(
А рецептик? звучит вкусно)
Чебуравлик• 27 октября 2017
Ответ дляЧу Ча
Ага, я вже знаю що готуватиму на вечерю - грибну юшку)))
А я завтра по вашему рецепту:) на ночь грибы замочу:)
gloriya8305• 27 октября 2017
а я уже и поела и ножки в рукаве с майонезом в духовку поставила. вкусные темы, они такие))) ммм
pollyteika• 27 октября 2017
Ответ для175см55кг19лет (она)
НА свадьбе, куда был приглашен мой муж, подавали ’ питний борщ ’. Что это за разновидность такая? Интересно)))
Звичайний борщ, чи грибна юшка, просто подають в горнятках.
anjavoloschykkk• 27 октября 2017
Закарпаття.Рахівський р-н.Імо борщ і тільки від сім´ї залежить який,у моєї мами білий,у свекрухи з квасолею,А у мене звичайний червоний борщ,в більшості випадках пісний.Кремзлики(драг ви),вареники,токана(каша кукурудзяна)з сиром чи тушкованим м´ясом,картопляне пюре,суп овочевий,росольник,солянка,поливка(бульйон з курятини),суп з фрикадельками.пельмені,відбивні курячі і телячі,рибка смажена,оселедець,гомбовці,кнедлики і т.д.Це що за останні два тижні готувала.І звичайно салати овочеві,голубці і олівьє.
Ответ дляpollyteika
Может, так готовят невкусно? А журэк хоть едят? У меня на курсах пани с буфета сами готовят - так я там объедаюсь супами, дома готовить не люблю их)
У моей 80-88 за месяц за обеды, журэк самый любимый)
Мотористка• 27 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Це люди, які свою ненависть та зневагу до української прикривають боротьбою за чистоту мови.
За кожне сумнівне слово готові згноїти, незважаючи на зміст, у , здавалося б, мирних, спокійних темах.
Одне дурне вчепиться і знайдеться ще з десяток підтакуючих.
Пробачте, ми перед вами винні.
СУП!СУП!СУП!
Ще що не подобається?
Пробачте, ми перед вами винні.
СУП!СУП!СУП!
Ще що не подобається?
- Куме, а Ви знаєте, як там кажуть на нашу зупу?
- Як?
- Пєрвоє!
Не втрималась )))))
- Як?
- Пєрвоє!
Не втрималась )))))

Кнопус• 27 октября 2017
Ответ дляСестрица Алёнушка
Якщо я упруся і буду писати діалектом Жашківського району Черкаської області це буде виховано???? Ігноруючи всі норми української літературної мови бо бачте ж у мене прабабка так розмовляла, то як це буде виглядати на цьому сайті?
вам навіть не потрібно впиратися, воно само якось піде, ПРОСИМО!!!)))
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляЧебуравлик
Можливо ще дівчатка з Карпат підкорегують рецепт. Бо реально їхня грибна юшка це нямка. Особливо зимою коли замучений після кількох спусків з гори
САМ_ТАКОЙ• 27 октября 2017
Автор, вкусовые привычки в каждой семье разные. Я тоже живу на западе. Но многое, из того что тут прочитала, мы не готовим. Едим обычные супы, борщ. Может разве что мамалыгу варим). Но брынзу овечью я терпеть не могугу((. Тут ее называют будз. Вкусы у всех разные). А еще я знаю что такое фаршмак и настоящий плов из средней Азии). Так трудно ориентироваться конкретно на регион, все разное любят..
marinka1001• 27 октября 2017
Ответ дляanjavoloschykkk
А гомбовци - эт как гоовить и из чего?
Перечитала Ваш список, аж есть захотелось)
Чебуравлик• 27 октября 2017
Ответ дляРуфіна
Мммм, обожаю грибы
Ответ дляЧу Ча
Це такий собі варіант пісних голубців.
Сиру картоплю тру як на деруни. В казанку тушу цибулю і моркву, потім додаю до них терту картоплю, спеції, трохи вершкового масла і молока(приблизно 100-150 мл). І так помішуючи тушу поки не загусне. Далі формую голубці, капусту запарюю як звично(завжди беру савойську, мені більше подобається). Голубці роблю в мутиварці, заливаю сметаною з домашнім кетчупом, хоч можна цього і не робити, а залити просто водою. Подаються переважно з грибною підливою або сметаною.
Супер! Буду пррбовать 100%.
Спасибо
marinka1001• 27 октября 2017
Ответ дляМотористка
- Як?
- Пєрвоє!
Не втрималась )))))
- Як?
- Пєрвоє!
Не втрималась )))))

ЯсноВидящая• 27 октября 2017
Ответ дляgloriya8305
ну , а я вот отъелась, я голодала в польше))) не поверите, пересекли границу, по две порции заказали еды, ребенок до сих пор сетует, как ему было все невкусно. это я о польше...., снова таки, смотря где вы живете
Вы переезжали в Польшу?А теперь вернулись домой?
САМ_ТАКОЙ• 27 октября 2017
Ответ дляmarinka1001
А гомбовци - эт как гоовить и из чего?
Родственники клецок и галушек))
anjavoloschykkk• 27 октября 2017
І ще те що наше гриблянка(підливка пісна на сухих грибах),Гриби смажені з цибулькою,легшої з сиром це така смакота.Але тут писали що постійно їмо картоплю,в мене в сім´ї два рази на тиждень.Правда в супах частіше,.