Топтунша• 27 октября 2017

Гостья из Западной Украины сказала, что они не едят, то что мы едим, супы-борщи

и прочее. Девочки из ЗУ, а что вы едите/готовите?
Белый Лосик• 27 октября 2017
Ещё солянку тоже готовят.
Руфіна• 27 октября 2017
Ой ще забула - гриби в сметані,гриби тушковані з картоплею, грибні котлети, холодна юшка з грибами ...
Кнопус• 27 октября 2017
Ответ дляSolomiyka78
Судя по соседней теме о борще, на ЗУ борщ варят с фасолью. У нас в Харькове никто из знакомых фасоль не добавляет.
так, в нас варять борщ на свинних ребрах з фасольми, можуть бути ще шкірки свинні, від них борщ наваристий, густий,ням-ням.
Хорошенькая• 27 октября 2017
Ответ дляNatali8377
ви, напевно, голодні. То злість від того.
ні, я зовсім не голодна) просто я - прихильниця здорового глузду
Ромашкинная• 27 октября 2017
Удалено администрацией...
pollyteika• 27 октября 2017
Ответ дляХорошенькая
соромлюся запитати))) - хто ці ’тутешні’?))) p/s/Ні для кого не є таємницею, що на ЗУ вживають дуже багато слів або польських, або польського походження (що є абсолютно природним, бо дана територія тривалий час була у складі Речі Посполитої). Слово ’зупа’ є у тлумачном словнику української мови. А також окремо виведено у Словнику лемківської говірки. А лемківська говірка не є класичною українською літературною мовою.
Це люди, які свою ненависть та зневагу до української прикривають боротьбою за чистоту мови.
За кожне сумнівне слово готові згноїти, незважаючи на зміст, у , здавалося б, мирних, спокійних темах.
Одне дурне вчепиться і знайдеться ще з десяток підтакуючих.
Пробачте, ми перед вами винні.
СУП!СУП!СУП!
Ще що не подобається?
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляРомашкинная
Удалено администрацией...
Я дуже люблю голубці з тертої картоплі. Розумію, що вам вони не смакують, для мене це не херня(
Хорошенькая• 27 октября 2017
Ответ дляСестрица Алёнушка
я ЗА!!!

я возмущаюсь потому что с недавних лет язык Верки Сердючки нормально воспринимается зупоедами и они же используют его и в документации, и на телевидении, и в официальных переговорах
+100.
и принуждают (!), чтобы все использовали только такой вариант.
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Пробачте, ми перед вами винні.
СУП!СУП!СУП!
Ще що не подобається?
Майже всі пишуть російською, але як відстоюють чистоту української мови.
Natali8377• 27 октября 2017
Ответ дляХорошенькая
+100.
ага)))) інакше зупи не дадуть!!
Natali8377• 27 октября 2017
Ответ дляЧу Ча
та не кажіть)))
Укуси меня• 27 октября 2017
Ответ дляЧу Ча
Я з Львівської обл. З супів в мене і родичів, знайомих постійно присутні такі страви як борщ, капусняк, курячий бульйон, різні супи. Особисто я часто готую ще суп з фрикадельками, просто овочевий суп, солянку , грибну юшку і гарбузовий суп-пюре. А ще ж є гороховий суп, гречаний. Одним словом, супів в нас не бракує) Можливо, це ваша знайома їх не любить.
Ті хто пишуть про банош, то ця страва більше поширена в Карпатах і Закарпатті.
подскажите пожалуйста ка вы готовите гарбузовий суп-пюре
Хорошенькая• 27 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Пробачте, ми перед вами винні.
СУП!СУП!СУП!
Ще що не подобається?
Удалено администрацией...
Кирикова• 27 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Пробачте, ми перед вами винні.
СУП!СУП!СУП!
Ще що не подобається?
А мне так понравилось слово зупка, что теперь только так и говорю.
Едим зупки и очень любим
Кирикова• 27 октября 2017
Ответ дляЧу Ча
Я люблю голобцы, обожаю, всегда с мясом.
Поделитесь рецептом из картошки. Попробую.
Natali8377• 27 октября 2017
Ответ дляХорошенькая
Удалено администрацией...
тобто діалектом говорять невиховані люди??? чи як вас розуміти?
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляУкуси меня
Картоплю і гарбуз ріжу невеликими шматками. Картоплі приблизно в два рази менше. Плюс 1 цибулину і часник якщо любите. Відварюю на воді або м’ясному бульйоні до готовності. Збиваю блендером, додаю вершки або сметану. Приправи до смаку. При подачі додаю сухарики, приготовані в духовці. Деякі додають плавлений сирок, я не даю. А, ще можу додати оливкову олію або вершкове масло.
Кнопус• 27 октября 2017
Ответ дляРа ру ра ру ра
гольонка - це свиняча рулька, спочатку відварена, а потім запечена.
Кремувки - це ніжне слойоне тісто, в середині багато ніжної начинки, щось по типу заварного крему.
як апетитно виглядає! Треба тікати з теми, в мене нині кефірний день!
САМ_ТАКОЙ• 27 октября 2017
Ответ дляЧу Ча
Це суп і думаю ви це прекрасно розумієте
Слушайте, я родилась и живу всю жизнь в западном регионе Украине и такое слышу впервый раз!
Хорошенькая• 27 октября 2017
Ответ дляNatali8377
можна перечитати комент пані в мій бік й вам все одразу стане зрозуміло. Опонент геть не вміє вести дискусію, присутня лайка.
pollyteika• 27 октября 2017
Ответ дляКирикова
Едим зупки и очень любим
Ви, взагалі, дуже добра.
Скільки пам’ятаю, в кожній темі, не лише, що до мене, навіть під анонімом, намагаєтесь поставитись з розумінням, похвалити, підтримати та підбадьорити.
Так поводяться самодостатні, щасливі люди. Тримайте подяку
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляКирикова
Це такий собі варіант пісних голубців.
Сиру картоплю тру як на деруни. В казанку тушу цибулю і моркву, потім додаю до них терту картоплю, спеції, трохи вершкового масла і молока(приблизно 100-150 мл). І так помішуючи тушу поки не загусне. Далі формую голубці, капусту запарюю як звично(завжди беру савойську, мені більше подобається). Голубці роблю в мутиварці, заливаю сметаною з домашнім кетчупом, хоч можна цього і не робити, а залити просто водою. Подаються переважно з грибною підливою або сметаною.
gloriya8305• 27 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Ви, взагалі, дуже добра.
и мне Кирикова нравится, респект ей
nana713• 27 октября 2017
Ответ дляgloriya8305
от семьи зависит, если у них польские корни и все около того, запросто -такое не едят, а мы не едим, что они
но в целом на западной вкусно готовят и борщи и прочая укр кулинария процветает, особенно в тур зонах, кто рабоатет в сфере общепита. колорит нужен. а как тут без борща
Странно, в Польше столько видов супов, они их готовят постоянно и очень вкусно!
175см55кг19лет (она)• 27 октября 2017
Ответ дляНенька наша
Якщо Ви про перше, то я готую і борщ, і капусняк, і бульон, і горохову зупку, і легеньку зупку з гречкою... Взагалі мені життєво необхідне перше раз в день. Я зі Львова, корінна
НА свадьбе, куда был приглашен мой муж, подавали ’ питний борщ ’. Что это за разновидность такая? Интересно)))
gloriya8305• 27 октября 2017
Ответ дляnana713
а кто спорит что много, вопрос вкуса
Самнешка• 27 октября 2017
Ответ дляКнопус
На житомирщине тоже с фасолью.
121215• 27 октября 2017
Ответ дляgloriya8305
Полностью согласна, а вот Закарпатская область это больше венгерская кухня!
Чу Ча• 27 октября 2017
Ответ дляКирикова
На такій терці, тільки я це роблю на електром’ясорубці)
Для драки• 27 октября 2017
Ответ дляПерловая Кашка
Извините, зупка это юшка или суп?
зупа - это суп (польское слово)