Бісквіт середній за розміром, зі згущеним молоком, полуницею, малиною чи шоколадом, дуже м´яке тісто.Рік тому купувала його в одній кав´ярні Дарницького району, з весни 2017 солодощі саме такого виду вже не привозять в ту кав´ярню. Не можу ніде такі бісквіти знайти. Саме так виглядає упаковка:
Ответ дляAnna_2007
Это ХБФ (Харьковская бисквитная фабрика), у них все сладости-конфеты-печенье отличные!!!
В Киеве неплохой ассортимент этой продукции в магазинах Лоток (но это небольшая сеть, знаю есть на Воскресенке, Троещине...)
Дякую!
Ответ дляIla
Их продают в каждом супермаркете
На жаль, саме таких в жодному не бачила.
Ответ дляВикана
В любом супермакете. В Сильпо, где печенье
Шукала в кількох сільпо, не знайшла.
Ответ дляВикана
Ещё рошеновские такие есть.
они в таких коробках
Дякую!