Хранительница чешки• 13 ноября 2017
Павло Різаненко - не рекомендую звертатися за допомогою!
Просто напросто відшив хвору людину, й повідомили, що він не буде допомагати, бо з своєї зарплати платити на зубний протез не буде! Не рекомендую до нього звертатися й не рекомедую за нього голосувати! зверталася я від імені свого хорого родича, який інвалід з дитинства, у якого мінімальна пенсія й потрібно зробити протез. Написала, щоб виговоритися!
Играю у края• 13 ноября 2017
В таком случае вопросы к государству, а не к врачу. В данном случае он прав - какого фига он должен платить за протез из своего кармана только из-а того что пациент бедный?
Хранительница чешки
• 13 ноября 2017
Ответ дляИграю у края
він не лікар, а депутат Верховної ради від нашого округу
Кондуктор автобуса• 13 ноября 2017
==Написала, щоб виговоритися! ==
Ні , Ви написали негативний відгук в самій темі питання.
Це називаеться - обмовити людину.
З якого диву ліказ повинен за свій кошт робити протези іншим людям?.
Вам Скарга
Це називаеться - обмовити людину.
Вам Скарга
Хранительница чешки
• 13 ноября 2017
Ответ дляКондуктор автобуса
==Написала, щоб виговоритися! ==
Це називаеться - обмовити людину.
Вам Скарга
Це називаеться - обмовити людину.
Вам Скарга
Ха) Він депутат ВР, а не лікар!
Кондуктор автобуса• 13 ноября 2017
Ответ дляХранительница чешки
по перше- навчиться грамотно викладати своє питання
А депутат Верховної ради теж повинен зі своєї зарплатні платити за лікування-протезування іншим людям?
Все возможно• 13 ноября 2017
Скинтесь своему больному родствннику на протез, если действительно за него так переживаете.
Хранительница чешки
• 13 ноября 2017
Ответ дляКондуктор автобуса
Ви б його бачили, коли він ходив й кланявся всім, щоб за нього голосували до Верховної ради)))) Обіцяв сприяти в усіх питаннях)
Воздух в банке• 13 ноября 2017
в гос поликлинике разве нет записи на протезы для пенсионеров? вроде же были какие то квоты..
Хранительница чешки
• 13 ноября 2017
Ответ дляВоздух в банке
в селі мого родича не має ніяких квот(
Кондуктор автобуса• 13 ноября 2017
Ответ дляХранительница чешки
Очі бачили,кого вибирали?
Вже скільки разів на одні граблі.
Зверніться до пол-ки - повинна бути програма по протезуванню інвалідів, якщо місцевий бюджет затвердив. Чи може й мера з закритими очима вибирали, а тепер жаліїтесь?
Вже скільки разів на одні граблі.
Воздух в банке• 13 ноября 2017
Ответ дляХранительница чешки
в селі мого родича не має ніяких квот(
может в областном центре уточнить.. у нас поликлинике выдают талончики на безплатное лечение, в огранич. кол-ве.. по крайней мере так было пару лет назад..
Хранительница чешки
• 13 ноября 2017
Ответ дляВоздух в банке
дякую! спробую запитати
Svetlana_303• 13 ноября 2017
Ответ дляКондуктор автобуса
==Написала, щоб виговоритися! ==
Це називаеться - обмовити людину.
Вам Скарга
Це називаеться - обмовити людину.
Вам Скарга
Ви не хочете вибачитись перед автором? Стартпост не прочитали, Баном кидаєтесь, у Вас все добре?
Кондуктор автобуса• 13 ноября 2017
Ответ дляSvetlana_303
За , що вибачатися. Тепер призвіще людини буде ’гуляти’ по просторам інтернета
Людина дає в інтернет ресурсі негативну оцінку іншій людині А наскільки це є правдивою інформацією.
У мене дитині внвалід , але депутат завжди надає посильну допомогу.
Якщо коштів немає для допомоги, пояснює та направляє до їнших інстанцій.
Svetlana_303• 13 ноября 2017
Ответ дляКондуктор автобуса
Саме цей депутат, Павло Різаненко?
Хранительница чешки
• 13 ноября 2017
Ответ дляКондуктор автобуса
нікуди не направив, в грубій формі відмовив! Я рада за Вас, що Ваш депутат надає Вам допомогу! Я особисто з Різаненком спілкувалася!
Хранительница чешки
• 13 ноября 2017
Ответ дляSvetlana_303
Саме цей депутат, Павло Різаненко?
думаю, що ні) Цей наврядчи комусь допомагає( Дякую Вам за підтримку!!!!
Изподтишка• 13 ноября 2017
Уже писала здесь , повторюсь. Слышала, как один из народных избранников говорил: ’Люди для нас, как голуби. Хотим -покормим, а не хотим -палкой погоним!’
Дон Пэдро• 13 ноября 2017
Ответ дляХранительница чешки
дякую! спробую запитати
А для начала поинтересоваться не могли? Сразу к депутату бежать нужно? Кто ж вам виноват, что вы малограмотны и во всех своих белах считаете виновным депутата? Когда у мои близкие нуждаются в лечении сами ищем возможности, а не к депутатам бегаем.
Хранительница чешки
• 13 ноября 2017
Ответ дляДон Пэдро
Я рада, що у Вас є шроші на лікування! Не у всіх вони є! У декого не має змоги оплатити навіть незначне лікування.
Хранительница чешки
• 13 ноября 2017
Ответ дляТворог для розжига
100%
Svetlana_303• 13 ноября 2017
Ответ дляХранительница чешки
Я раніше також і уявити собі не могла, що буду звертатися за допомогою, це все від маленького життевого досвіду... Бувають такі обставини, коли потрібно звертатися до людей, бо інакше ніяк...