железный занавес• 21 ноября 2017
Центр для онкохворих дітей "Дача"
Будь ласка проголосуйте!!
Дача – єдиний в Україні центр, де онкохворі діти живуть разом зі своїми сім’ями безкошто між хіміотерапіями . Будинок, де ніщо не нагадує про лікарню, де є можливість пригорнутися до рідних. Для онкохворих дітей це, у буквальному сенсі, щастя.
Зайдіть на сайт та віддайте свій голос за проект Центр для онкохворих дітей “Дача”. Після входу на сайт через фейсбук знайдіть проект в номінації Медицина та охорона здоров´я на 3 сторінці. Будь ласка проголосуйте!!
Mama100mama• 21 ноября 2017
А зачем в перерыва между химиями жить не дома?И так напряг..Странная идея..Без обид..вы у онкобольных спрасили,им это нужно?
железный занавес
• 22 ноября 2017
Ответ дляMama100mama
Звичайно, ми й самі під час лікування жили там, адже там лікуються діти не лише з Киева, а їхати додому кожен раз не можливо, бо в будь який момент може знадобитися допомога лікарів, та й контроль крові кожен день.