Прилипало• 07 декабря 2017

А вы в курсе того, что происходит?

А вы в курсе того, что сейчас творится в стране? Что на европейском будущем Украины можно будет поставить крест и нас лишат даже того, что мы уже имеем, в том числе и безвиза? Я только не понимаю почему так? Почему наше руководство так старается испортить отношения с Евросоюзом?
В ніч на сьогодні Україна ледь не втратила безвіз
Те, що відбувалося минулої ночі, можна описати словом "жах".
Причиною став коаліційний законопроект про зниження незалежності НАБУ.
Переговори між іноземними дипломатами та українськими політиками щодо нього тривали ледь не до ранку. З’явилися прямі заклики зупинити програми підтримки України, а в ЄС почалася дискусія про те, щоби поставити на порядок денний призупинення безвізового режиму.
До ранку провладна коаліція дала заднiй хiд. Скандальний проект виключили з плану роботи ВР на четвер.
Але це не означає, що тепер проблему можна просто ігнорувати – навпаки, потрібно розібратися, перед якою загрозою ми стояли.
Те, що БПП та НФ були готові за одну ніч перевернути правову систему держави та увійти у стан відкритої ворожнечі з США та ЄС, саме по собі є дуже тривожним сигналом.
http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/8...
Извините, в ссылке много текста ((
mamaМия• 07 декабря 2017
Ответ дляchitay
Автор, лично вы уже сколько раз воспользовались безвизом?
Яка проблема скористатися безвізом? Гроші? В нас троє дітей і середньостатистичних дохід. Завдяки безвізу об‘їхали вже 6 країн машиною з мінімальними затратами.
mamaМия• 07 декабря 2017
Ответ дляchitay
а что вам раньше мешало ездить? И адекватную ли цену платят все украинцы ща безвиз?
А ви виїжджали до і після безвізу? Мабуть що ні, раз такі питання задаєте) звичайно, що з безвізом в мільйон разів краще. Ну а то, що в прірву котимося, так це вже давно почалося... і безвіз тут ні до чого. Хоча ні, я ось завдяки безвізу в Латвію мотнулася і зрозуміла, що десь є гірше ніж в нас ))
springtime2• 07 декабря 2017
Ответ дляПрилипало
Основная проблема - борьба с коррупцией. И, без решения этой проблемы, для нас будущего нет:((. А руководство страны изо всех сил препятствует решению этой проблемы:((. То есть, наше с Вами будущее их не волнует вообще, волнуют только украденные деньги:((
Сколько Вам лет? Вы только прозрели
Тина678• 07 декабря 2017
Ответ дляmamaМия
Хоча ні, я ось завдяки безвізу в Латвію мотнулася і зрозуміла, що десь є гірше ніж в нас ))

И смех, и грех
lilu1990• 07 декабря 2017
Ответ дляViola81
Удалено администрацией...
Я согласна с вами. Россия поступила так, как поступила, потому что она сильнее нас и точка. У нее есть право сильного. Мы живем в животном мире, который облачился в красивые цивилизованные наряды. Но все равно мы животные. Кто бы что ни говорил. Тем более, что США уже дали повод так поступить - бомбили Югославию. Чем они лучше России? Мы без ядерного оружия никто. Вообще удивляюсь тем, кто верит, что мы независимая страна.
chitay• 08 декабря 2017
Ответ дляvikolette
можете представить, что будет без даже такого контроля. Ну вот примут законопроект, что пенсионный возраст наступает в 90, и кто им помешает?)
С таким уровнем жизни, как сейчас уже все равно во сколько на пенсию. Большинство не дотянет. За последний год похоронила трое!!!!! Трое мужиков в возрасте 59-61 год.
chitay• 08 декабря 2017
Ответ дляOlgaK.
Мы как бы в ЭС не вступили... Скажу вам больше нас туда никто не возьмет
А Рошен да, вкусные конфеты. А тортики мммм...
я думала, что эту гадость давно никто не ест...
OlgaK.• 08 декабря 2017
Ответ дляchitay
а магазинов по всему Киеву ’выросло’ именно от того, что никто не ест))
аленка03• 08 декабря 2017
Ответ дляБутылка с банками
это отрывок из песни Скрябина, для тех кто не слышал)))
а ситуация в стране вполне прогнозируемая)))))
спасибо скакунам)))
Причому скакунам? Просто на крові людей пролізли все ті ж люди ,що й були . І нічого вони міняти не збираються, як набивали кармани , так і набивають. Скоро ще й яник повернеться, при таких розкладах, білий і пушистий.
аленка03• 08 декабря 2017
Ответ дляvasilinavasilevskay
Может я и ошибаюсь. Но сдается мне, что если б на нас все ’обиделись’ (Европа, США, РФ), то мы наконец нормально бы зажили. Может и прихвостней бы своих типа януковича и порошенко прихватили бы те обиженные
Ні, яника ніхто не забере, порошенка також, вдобавок ще й путін прийде всіх спасати, а Заходу буде на нас ....... . Захід все нас підтримував, намагався допомогти , щоб ми стали на ноги. Але корупція на місці, корупціонери також, порошенка вже ніхто за кордоном не сприймає, таке собі ляпало.
аленка03• 08 декабря 2017
Ответ дляmamaМия
Проблема в тому, що в людей реально немає практично коштів , щоб подорожувати, вони збирають останнє, щоб рванути за кордон і заробити на життя собі та своїм дітям. Януковичів, азірових тютюників ніколи не підтримувала, але й не підтримувала ідеї про безвіз, так якби ми стали могутньою державою, без корупції , то і вступ до єсс та безвіз нам би самі пропонували .
аленка03• 08 декабря 2017
Ответ дляOlgaK.
« по Киеву» тому, що всі туди тікають, бо ще десь в Україні можна заробити (.