Замороженная селедка• 26 января в 00:00
Всі виглядають на свій вік. Навіть Джолі
Добре виглядає, красиво, але ж на 50
Курочка• 26 января в 12:41
Ответ дляЗілля до весілля
Я вам щиро співчуваю та обіймаю вас 🫂 хай ваш син поправляється і ви! Міцного здоров´я вам обом!
дякую вам щиро!
Шлях до зірок• 26 января в 12:47
Ответ дляТелефон Рубика
Да нет, просто бывает лоб без морщин. У моей бабушки и в 80 не было морщин на лбу. Зато щеки лежали на плечах :))
Вот и я о том. Там выше советчица удивляется, как это лоб такой гладкий, значит подтяжка.
Курочка• 26 января в 12:55
Ответ дляТелепузик
Мне предстоит операция- удаление матки и яичников. Начиталась о последствиях - совсем не радужные- ранний климакс, отсюда все вытекающие последствия, ну и раннее старение, включая остеопороз. Причем ГТЗ нельзя, так как высок риск развития рака. Поэтому, успокаиваю себя, что иного пути уже нет. И как я буду выглядеть- молодо или чуть старше своего возраста, уже не так важно, видя как женщины борются за свою жизнь в онкобольницах.
в мене шостий день після операції, матка яєчники сальник (43 роки). Абсолютно всі симптоми преклімаксу були більше року (пухлина яєчника). ЗГТ скоріш за все теж не можна буде (але треба гістолгії дочекатися). Не вагайтеся, в мене сильна підозра на онко, ОРАДС5, то скажу я вам це жесть, я за ці три тижні від діагнозу до операції ще на пару років постаріла. Це навіть не співставити - смертельну хворобу (яку не завжди можна вловити навіть на регулярних обстеженнях) і клімакс який так чи інакше настає у всіх жінок і від нього не помирають. Краще жити гірше ніж не жити, ось правда. Не вагайтеся, не накручуйтесь, треба - ідіть і робіть. Обіймаю.
Баба Йога• 26 января в 13:13
очень многие звезды не делают блефаро,
они делают просто подтяжку лица, но не трогают веки , потому что взгляд им нужно сохранить
МЕСТО_Встречи• 26 января в 13:43
Мне 50, но у меня нет таких глубоких морщин. Недавно гусиные лапки появились после начала сбоя цикла. Наверное, так называются мелкие морщинки возле глаз. Джоли выглядит плохо, старше 50, как мне кажется. Особенно руки и шея.
Сиджу тихенько• 26 января в 15:28
Ответ дляНоски на подтяжках
Девочки, я не шарю, но у нее есть же подтяжка? Может эндоскопическая.
Ну лоб точно
та купа там в неї всього
Дуже дуже вумна• 26 января в 16:20
Ответ дляПотребую апгрейду
А Деми Мур? Она шикарно выглядит, хоть и наштрыканная.
А наша Тимошенко?! Выглядит лучше Джоли.
У Мур куча пластики. Она как терминатор в самом деле. У Джоли искусственный климакс, это нормально что она выглядит старше.
Мамина корзиночка• 26 января в 16:30
Не люблю, як актрису. Але, як людина, мені здається, вона значно глибша за багатьох і має інші цінності, ніж вічна молодість і штучна краса.
Попихтю та й годі• 26 января в 16:44
Ответ дляМЕСТО_Встречи
У нее всегда были такие руки и шея
Працівниця року• 26 января в 16:46
Ответ дляКурочка
Ви не ображайтеся тільки на те що я напишу, бо може в вас дійсно так і є як ви пишете. Але: я дуже, от прямо дуже часто бачу жінок які себе ну якось ’не так’ бачать. Ну от наприклад жінка з фігурою яблуко розповідає ’ой таку сукню купила на корпоратив ну вогонь,дочекатись не можу,щодня міряю вдома’. Приходить - сукня гарна, але тонка світла тканина, в облипку, живіт як кавунчик, боки звисають, ще й то все знизу колготками перерізане а вище - ліфчиком. Ну блін, ну як? А вона впевнена що вона зірка. Або інша ’ой в мене жодної зморшки,жодної, мені ніхто моїх років не дає,всі кого не спитаю дають на десять менше, а в мене ж догляду це лише огірочок та сметанка’. А я дивлюся і бачу що так, зморшок майже немає, але лице як масний блин, два підборіддя, щоки, і все то вже наниз сповзло і там бульдожка в нижній третині. І думаю ну звісно, коли отак в лоба питають ’як думаєте скільки мені років’ то кожна притомна людина дасть на десятку менше про всяк випадок. Це як свекруха моя за святковим столом всіх задовбує ’а як вам курка, а як салат, а що там картопля, а грибочки’ типу хтось скаже ’та гімно ваш салат’. Звісно всі її розвалюють а вона сяє))))
Я теж завжди брешу коли мене питають «як думаєш скільки мені років). Одного разу дівчина-українка таке спитала в лагері для біженців, я думала, що їй більше 30, але сказала 27. А їй всього 23 було.
Але насправді дуже рідко хтось виглядає прям дуже молодше ніж є насправді. Очі видають вік. Ось у Ніколь Кідман взагалі нема зморшок, але ж очі втратили колір.
Демі Мур ідеальна лише при правильному світлі.
Нетутешня• 26 января в 16:59
Ответ дляТумба-юмба
Вот вечно на фото шум сделают, резкость, тени... Но зачем 🤷
Таблоидные журнашлюхи таким вечно страдаю, ради хайпа. Кто имеет хоть малейшее отношение к фотографии сразу видит на максимум выкрученные контраст, резкость, шумы
Тумба-юмба• 26 января в 17:08
Ответ дляНетутешня
Вот точно, контраст - руки у нее красно-синие прям )
Курочка• 26 января в 17:48
Ответ дляПрацівниця року
для мене це страшне питання)))) бо реально можна образити навіть ’зрізавши’ роки, от як у вашому випадку. Я колись так зависла що жіночка сказала ’та не мучтесь, 51 скоро буде’
і я така фух, бо хотіла сказати ’ну мабуть 49’ а вона ж явно очікувала меншу цифру почути
Жена_КотораяСтена• 26 января в 17:56
Ответ дляПрацівниця року
Николь Кидман ужас ужасный особенно в некоторых фильмах 9 незнакомых людей ( классный сериал ) или Отыграть назад.
У меня есть знакомая которая в 28 выгдядела на 35 и в 45 также выглядела на 35, сейчас ей больше, но выглядит моложе, а когда была молодая выглядела старше.
Я бы вообще в жизне не спросила сколько мне лет, я напряглась когда в больнице меня 5 раз спросили сколько мне полных лет..
Жена_КотораяСтена• 26 января в 18:01
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну меня тоже лоб без морщин, хотя я ботокс Колю (не в лоб), в лоб нет необходимости. Даже косметологи удивляются .
Но есть брыли и второй подбородок, мне кажется это хуже. Лицо вообще выглядит отлично на 47, подбородок и шея все портят. Думаю что надо подтяжку делать
И у меня подбородок и шея все портят, а что вы делаете ?
Сама собі лікар• 26 января в 18:03
Ответ дляКурочка
Ну, так и все стареют по разному. У кого то гравитация и морщин почти нет, а у кого то ничего не ползёт особо, но морщин хватает.
бЭйбА• 26 января в 18:11
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Фейсбилдинг
месяцкие• 26 января в 18:37
Ответ дляТелефон Рубика
Да не спорьте. Я тоже знаю как минимум нескольких женщин, которые выглядят моложе своих лет в 50 и даже в 60+ (жаль, я к ним не отношусь). Но вы тут никому ничего не докажете. У советчиц от зависти атрофируется объективность:))
Покажіть фото.
Телефон Рубика• 26 января в 18:44
Ответ длямесяцкие
Покажіть фото.
Я не маю права виставляти тут чужі фото.
Телефон Рубика• 26 января в 18:45
Ответ дляДуже дуже вумна
Я думаю, она на ЗГТ.
Телефон Рубика• 26 января в 18:58
Ответ длябЭйбА
Или на фито курсами
Врядли фито поможет при удаленных яичниках.
Дева Мария• 26 января в 19:33
Хорошо она выглядит . То камера увеличивает все морщины и поры . Я иногда на айфон как сфоткаюсь , так таких пор в жизни нет., как айфон фоткает
Дева Мария• 26 января в 19:34
И фото были со Львова , много, от левых людей , не обработанные , она шикарна
КаваЗМолоком• 26 января в 20:30
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ну Джоли и стоячи выглядит страшно.На фото красивая женщина с естественной красотой,которой вы отвечали,так уже наставили синемордых.
Их как раз вполру ставить тем,кто ту Джоли красоткой называет. Приснится ж такое,прости Господи.
Де там ви красу побачили? Звичайна середньостатистична жінка
ЭмчЭндЭм• 26 января в 20:38
Джоли совсем неплохо выглядит по сравнению с Кейт Бекинсейл. Её тут расхваливали как вечно юную. Смотрела фильм ’Похищенная’
, это ужас. Особенно, когда она пытается играть лицом в кадре. Стареющие дамы всё держаться за возраст 25 и играют мам маленьких девочек, когда давно пора играть бабушек. Выглядит как-то не очень.
Телепузик• 26 января в 20:49
Ответ дляКурочка
Дякую за підтримку. Вам бажаю здоровʼя.
Курочка• 26 января в 21:33
Ответ дляСама собі лікар
Я ж не за те кажу. То зрозуміло що всі ми різні. Я за сприйняття себе. Ну типу вона бачить що в неї немає зморшок - і все, здається собі юною німфою. А брилі, друге підборіддя, набряки, тьмяну шкіру її очі ігнорують. Або мій приклад з платтям - жінці так подобається плаття що вона не бачить що воно сидить на ній жахливо. Вона собі здається королевою,а оточуючі бачать лише обтягнутий тонкою тканиною живіт та нещадно підкреслену кожну жирову складку. І мені завжди цікавий цей феномен - як таке може бути? Бо так само багато жінок, що вміють підбирати одяг,макіяж і розуміють реально на який вік виглядають.
Мрії у вирії• 26 января в 22:28
Джоли выглядит потому что бурная жизнь была. Потасканная и обнюханная молодость