Тётушка Лошадь• 14 декабря 2017
Улюблені аромати з претензією і без (фото).Порадьте щось новеньке на мій смак.
Перший любов мого життя і одночасно табу.
Викликає у чоловіка мігрень.
Решта прийнятні, не набридли, просто шкода, якщо в світі існує ще не одне чудо, здатне підіймати настрій в будні, або у свята, а я про нього не знаю)))
Наперед дякую всім за допомогу та участь у темі.
Викликає у чоловіка мігрень.
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляOGala
О, з першим та ж історія, приводив чоловік з Парижу. І AURA мій:). Пробуйте Mon Guerlain:)
Дякую, спробую.
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляЖдушечка
Люблю Sergio Tacchini Donna, и Davidoff Cool water.
Дякую, ці не мої.
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляЯ такая боевая
Mon Guerlain зараз у мене в фаворі)))
Попередній, відкритий відгук також від Вас, чи просто співпало?)
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляOGala
Вперше зустрічаю прихильницю аури
Цікаво чому, брак реклами, чи дійсно далеко не всім підходить.
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляOGala
Ні, то не я:)
Ну тоді + 2 на його користь, обов`язково затестую)
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляOGala
Брак реклами, думаю
З іншого боку добре, не затяганий)
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляOGala
Сказали, що подібний на мені на Addict, але то суб´єктивно
Mon Guerlain подібний?
мААААсквичка• 14 декабря 2017
Ответ дляOGala
Дуууууже, особливо той перший
надеюсь когда то попробую
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ длямААААсквичка
хоть бы попробовать тот адикт
З 2002 до 2005 носила постійно, Потім чоловік сам дарував по наводці подруг. Довелось продати і ще кілька разів купувала таємно в надії, що вигадує про мігрень і не впізнає, та все марно.
На морозі і ввечері просто казковий.
Зараз повно нових версій, навіть не знаю, чи схожі, у відгуках багато скаржаться, що гірші, а іншим подобаються.
На морозі і ввечері просто казковий.
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляOGala
+, не люблю занадто популярних. Але люблю впізнавані, з характером
А з легких, свіжих, яким надаєте перевагу?
Идеальная оптимистка• 14 декабря 2017
Ланвин оксиген - ну это ужасный аромат, был у меня, не понимаю что в нем вообще нравится может7
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляИдеальная оптимистка
Можливо.
Він старий і дешевий, але для мене цікавий, навпаки, відрази, як більшість, не викликає.
До прикладу, мені eclat не підходить, хоча на подрузі подобається.
Тётушка Лошадь
• 14 декабря 2017
Ответ дляjune83
Армани Аква ди Джойя. Или ланком Де’ лоранжери если любите жасмин. хлою посмотрите
Дякую