Xвостокрутелка• 26 декабря 2017
Я скасувала незаконну ухвалу суду
Від кого мені вимагати гроші за розгляд в апеляційному суді?
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляСосулька
Обычно суд присуждает кому платить. Вы апелkяцию выиграли?
справа ще розглядається судом 1 інстанції. але була винесена Ухвала яку можна було оскаржити, я оскаржила, оплатила судовий збір й тепер мене цікавить питання.... мені хтось поверне гроші за незаконну Ухвалу?
Пишущаяся• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Оскарження тепер буде розглядатись у судi. Тоже 1 инстанции
Пишущаяся• 26 декабря 2017
А, и он будет решать кому его оплачивать. Вам нужно было вынести этот вопрос отдельным пунктом как ваше требование в том случае если вы выграете
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
потрібно було написати у апеляційній скарзі? а тепер вже ніяк?
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
ні, оскарження було в апеляційному
Пишущаяся• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Вы апелляцию выиграли? Что в решении суда? Если такого пункта нет, то можете обратно подать в суд на стягнення коштiв з видповидача
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
я виграла апеляційну скаргу на ухвалу суду яка заважала подальшому розгляді справи, ухвала скасована, справа передана на подальший розгляд в суд 1 інстанції
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляАЛЮНЬЧИК
Треба було в апеляційній скарзі вказати, що просите стягнути судові витрати з ... особи.
Мабуть не захоче вже районний суд вирішувати це питання...
я думала про це, але ж Ухвалу незаконну ухвалив суд, а не відповідач+справа ще не виграна... може я лох
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляАЛЮНЬЧИК
не розумію до чого Ви йдете, вибачте...
ну да, ухвалив суд... і що?
от я не розумію, хто має мені компенсувати цю оплату, відповідач не виграв, я теж не виграла, справа буде ще довго розглядатися ... я так думаю((( Ухвала була про призначення експертизи, її апеляційний суд скасував. Відповідач має компенсувати мої витрати за позов в апеляцію?
Пишущаяся• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Тогда вам нужно подать иск на то что всi витрати хочете стягнути з вiдповiдача.
Ответ дляXвостокрутелка
так!
Ответ дляXвостокрутелка
тільки вже новий ЦПК вступив в силу... невідомо як будуть усе вирішувати та застосовувати(((
Пишущаяся• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Это уже должен будет решить суд, когда будет закончено дело и вынесено решение. Но это требование должно включится в дело.
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляАЛЮНЬЧИК
я знаю про новий цпк. мені потрібно було у скарзі писати судові витрати стягнути з відповідача? чи судові витрати стягнути з відповідача при розподілі судових витрат? вибачте, що задаю багато питань))) я самоучка
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
окремою заявою можна?
ФрекенБок• 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
Да, теперь подать окремий цивільний позов про відшкодування витрат...
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляАЛЮНЬЧИК
я виграла за рахунок нового цпк))) тому мені він довподоби))
Ответ дляXвостокрутелка
так. написати що, прошу суд стягнути суму сплаченого судового збору з відповідача...
взагалом суд сам це питання вирішує... ну, буває забуває...
Xвостокрутелка
• 26 декабря 2017
Ответ дляФрекенБок
справа ще розглядається в суді
ФрекенБок• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
справа ще розглядається в суді
То так, подаєте уточнений цивільний позов, в якому пропишете свої вимоги щодо...
Ответ дляXвостокрутелка
Напишіть окрему заяву з проханням при остаточному винесенні рішення судом, прошу перерозподілити судові витрати в порядку ст. 141 ЦПК України, та написати що саме стягнути з відповідача ( докази мають бути в справі щодо оплати )...
Про цю заяву наголосіть в судових дебатах, нагадайте наполегливо...