котопёс• 11 января 2018
На Крещение есть выходной день?
И еще вопрос, у католиков есть праздник Крещения?
Борец за справедливость• 11 января 2018
Выходного нет, у Католиков есть праздник Богоявления, но вроде бы он уже прошел
Не за Будка• 11 января 2018
19 січня — церковне свято Хрещення Господнього, Богоявлення.
Отже коли Ісус Христос досяг 30-річного віку, він прийняв хрещення в річці Йордан. Вийшов на берег, а з небес почувся голос Бога-Отця, який назвав Ісуса своїм Сином. І на нього зійшов Святий Дух в образі голуба. Звідси ще одна назва — Богоявлення. Православні та греко-католики вважають, що саме це свято засвідчує таїнство Святої Трійці. Адже в цей день, за християнським вченням, з´явився Бог у трьох іпостасях: Бог Отець — в голосі, Син Божий — у плоті, Дух Святий — у вигляді голуба.
котопёс
• 11 января 2018
Ответ дляНе за Будка
Красивый праздник.
Спасибо за интересный рассказ.
Непостоянная постоянность• 11 января 2018
Читаю про то как вышел Иисус из воды, а сверху реклама: Иерусалим, вода, девушка руки вверх подняла))) вот оно, сила мысли