Підкажіть,який тонометр хороший,потрібно на подарунок електронний і щоб зарядка в комплекті( бо йде не до всіх),бюджет 2000 тис.
Ответ дляLor111etta
Мені з електронним не пощастило-бреше ((
А в батьків звичайний почав ламатись(((то й думаю,той краще...
Ответ дляЯ такая наивная
OMRON берите, например, этот, единственное - в нем нет звукового сигнала:
Дякую,буду дивитись
Ответ дляЯ такая наивная
Дякую,буду дивитись
Я переглянула сотні відгуків, коли купувала бабусям - вони всі ’брешуть’, і це не залежить від ціни. Переплата за марку просто.
В інструкції пише як повинен вимірюватись тиск, скільки перед тим треба відпочити, як тримати руку і т.д. В житті важко того дотриматись.
Купила два різні:
Гамма, чомусь різко здорожчав, місяці 2 тому я його придбала в аптеці за 600 з лишнім гривень.
Купила два різні:
Ответ дляОвчаренко Виктория
И я купила себе омрон. Здесь на сайте.
Дякую
Lor111etta• 21 января 2018
Ответ дляДасаАта
Купила два різні:
А я звернула увагу,що лікарі міряють звичайним.
Купила теж самий простий,років 5 назад,за 180 гр.
Lor111etta• 21 января 2018
Ответ дляTanichka-Tanuysha
Якщо вони вже мають досвід зі звичайним-не варто переплачувати.