Гороховая• 26 января 2018
Дівчата, як правильно продати iphone ? щоб потім не було підступів..
хочу продати старий айфон і купити новий. Телефон в дуже гарному стані, батарея майже ідеальна. Не ремонтований. от як його правильно продати покупцю з іншого міста?
хто як продавав дорогу техніку?
Гороховая
• 26 января 2018
у мене 6s 64 гб. білий. але ціни ще не знаю
потрібно подивитись за скільки продають:)))
пропонуйте свою адекватну ціну:))
потрібно подивитись за скільки продають:))) пропонуйте свою адекватну ціну:))
Сестрица Алёнушка• 26 января 2018
Автор, трудно продать( интересуются, но не покупают. В продаже три айфона, айпад и цена отличная. Самое интересное древний ноутбук быстро продался и не совсем дешево. Так же и телефоны нокия люмия и самсунг галекси.
Гороховая
• 26 января 2018
Ответ дляСестрица Алёнушка
а за скільки продаєте?
Сестрица Алёнушка• 26 января 2018
Ответ дляГороховая
а за скільки продаєте?
Айфон 4 - 1300 и 900, 4s - 1800.