Моль Молливна• 02 февраля 2018

Американець в Україні, як йому залишитись?

Подумывающая• 02 февраля 2018
В заложники взяли? не иначе

автор Моль Молливна • 02 февраля 2018
не знаю чому текст зник
Як залишитись на постійне проживання американцю в Україні, куди звертатись?
Ду да ду да ду• 02 февраля 2018
Утренняя тема про Америку - Ваша, как я понимаю?
автор Моль Молливна • 02 февраля 2018
Ответ дляПодумывающая
В заложники взяли? не иначе
Солдат кохання)
автор Моль Молливна • 02 февраля 2018
Ответ дляДу да ду да ду
Ні,що за тема?
Ду да ду да ду• 02 февраля 2018
Ответ дляМоль Молливна
Солдат кохання)
Тогда вообще непонятно, почему ему нужно оставаться здесь? А не наоборот? Какая-то нестандартная ситуация, на мой взгляд.... Или Вы троллите?
Ду да ду да ду• 02 февраля 2018
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2047993 - утренняя тема
Мао_Мяо• 02 февраля 2018
автор, на сайті міграційноі служби інфа для іeозeмців, всe як завжди
автор Моль Молливна • 02 февраля 2018
Ответ дляДу да ду да ду
Я з дитиною, в Америку жити не хочу, і він нас утримувати там не зможе зараз,на роботу я іти теж не буду . плануємо в Європі
Але рік або два в Україні, гроші він може заробляти дистанційно, цього буде достатньо

автор Моль Молливна • 02 февраля 2018
Ответ дляМао_Мяо
Дякую, ну в мене не завжди таке
автор Моль Молливна • 02 февраля 2018
Ответ дляМао_Мяо
Там лише ссилки на закони
Madelyn• 02 февраля 2018
Элементарно! Жениться на вас!
Madelyn• 02 февраля 2018
брак иностранца с гражданином Украины дает право сразу получить временный вид на жительство в Украине, а через 2 года оформить постоянный вид на жительство в Украине или получить гражданство Украины.
брак иностранца с иностранцем-иммигрантом, который оформил постоянный ВНЖ в Украине, дает ему право сразу подать документы на получение постоянного вида на жительство. При этом, подать документы на гражданство Украины можно только после 5-и лет постоянного проживания на территории Украины
автор Моль Молливна • 02 февраля 2018
Ответ дляMadelyn
Элементарно! Жениться на вас!
Ну пропустимо, але де дізнатись інформацію, терміни, які документи йому потрібно з Америки, наступного разу він повертатись не планує в сша, тому хочу зараз дізнатись
автор Моль Молливна • 02 февраля 2018
Ответ дляMadelyn
Дякую
Madelyn• 02 февраля 2018
Ответ дляМоль Молливна
Вам нужно обратиться в ОВИР! И вам там все подробно расскажут!
Солнечный день• 02 февраля 2018
Ответ дляМоль Молливна
Может зарабатывать или зарабатывает? Он программист? Если да, то без проблем может получить временный вид на жительство после свадьбы. И жить припеваючи. В Европу он может поехать на три месяца без визы, так же как и в Украину.
Солнечный день• 02 февраля 2018
Ответ дляМоль Молливна
Только пусть не забывает платить налоги в Штатах. А то будут проблемы, т к сегодня он решил не вернуться, а завтра передумал.
Мао_Мяо• 02 февраля 2018
Ответ дляМоль Молливна
Там лише ссилки на закони
ну, а як по іншому. Щоб украінка залишилася проживати в Амeриці, трeба одружитися амeриканцю з нeю, щоб амeриканeць бeз роботи офіційноі залишився в Украіні, йому трeба одружитися з Украінкою, потім робити дозвіл на постійнe проживання на основі одружeння і т.д, , ну щe раз в 90днів пeрeтинати кродон на дeнь, тоді тeж нe порушується умова бeзаізового рeжиму. Знайома одружилася з німцeм,(алe статки в нього нe вeликі) то в Іспаніі жили, то в Німeччині, зараз живуть в Украіні: купили будиночок -хатинку в сeлі на Полтавщині , виробили всі нeобхідні докумeнти(бюрократія нe мeнша ніж за кордоном), всі задоволeні, щe у сусідньому сeлі познайомилися з сім.парою, чоловік з Нідeрландів, тут 5років живуть в сeлі.

автор Моль Молливна • 02 февраля 2018
Ответ дляСолнечный день
Заробляє, але планує розвиватись в цьому напрямі, оскільки не буде працювати тут. Не програміст
kristalinka• 02 февраля 2018
Никак,пусть бежит отсюда))