without_life• 19 февраля 2018

Украинские филологи, к вам вопрос

В украинском языке слово "коннектор" (connector) пишется с одной "Н" или с удвоенной? Очень нужно для технической документации.
Any• 19 февраля 2018
не філолог, але суміжна спеціальнітсь. українською то взагалі то ’з´єднувач’, якщо дуже хочеться англіцизм. то -н- (подвоєння зберігаються лише у власних назвах іншомовного походження, це загальна)

автор without_life • 19 февраля 2018
Ответ дляAny
Зі з´єднувачем/поєднувачем я б розібралась , але це техдокументація, а тут прийнято використовувати англіцизми. Правилами подвоєнь володію , але питання виникло тому, що ’є нюанси’, а саме - у дЮже професійних джерелах на офрівні пишут саме з подвоєнням.
Any• 20 февраля 2018
Ответ дляwithout_life
НБУ на сатйті роками ставив крапку після ’грн’ - офіційніше нікуди