23 февраля 2018

Підкажіть рецепти дієтичних блюд

Потрібно постійно готувати блюда для людини з проблемним кишечником. Я вже не знаю, що можна приготувати. Дівчата, підкажіть рецепти поживних і дієтичних страв.
Дякую!
Queste 23 февраля 2018
чем кишечник проблемный? проблемы разные, есть лечебные диеты для некоторых проблем
Смячиком 23 февраля 2018
винигрет
kolara 23 февраля 2018
Вот только что приготовила
120-120-120 (не худею) 23 февраля 2018
Ответ дляkolara
Вот только что приготовила
А верхнее- это что?
Голодаю 23 февраля 2018
Ответ дляСмячиком
винигрет
Там горох или фасоль вредные
Потрындельница 23 февраля 2018
овощное рагу, паровые котлеты из постного мяса или рыбы, рыба тушеная с овощами, омлет (из духовки или пароварки) с свекольным салатом, патэ из печени (по типу запеканки)
Потрындельница 23 февраля 2018
Ответ дляГолодаю
Там горох или фасоль вредные
можно не ложить горох и фасоль.
Правда кишечник и соленых огурцов не любит, а без них этот салатик никакой (
автор Аноним Секретарь 23 февраля 2018
Ответ дляПотрындельница
овощное рагу, паровые котлеты из постного мяса или рыбы, рыба тушеная с овощами, омлет (из духовки или пароварки) с свекольным салатом, патэ из печени (по типу запеканки)
Дякую, це мені сподобалося!
Потрындельница 23 февраля 2018
Ответ дляАноним Секретарь
Дякую, це мені сподобалося!
Будь ласка.
Можна ще готувати тефтелі (пісне мясо+рис+морква з цибулею) в духовці чи в каструлі з підливкою.
Ще багато чого. Просто використовувати крупи, овочі, пісні сорти мяса та риби і все запікати, тушкувати чи варити ;)
kolara 23 февраля 2018
Ответ для120-120-120 (не худею)
А верхнее- это что?
Тыква отварная, зелень.