Кокосиха• 02 марта 2018
Де знайти привтного донора сперми?
Бажано в Києві.
Якщо в когось вже був такий досвід, поділіться інформацією.
Я заміжня, 35 років.
Дуже важливо щоб донор був розумним і інтелігентним. А також надійним.
Пробувала через СЗ, але жодного адекватного не знаходилось. Якщо більш менш і адекватні, то безвідповідальні.
Для мене важливо переконатись, що донор надійний.
Я заміжня, 35 років.
Кокосиха
• 02 марта 2018
Ответ длядолой_лама
А самолюбие тут причём? У меня нет яйцеклеток, родили от донорской сына. Я впереди мужа бежала за этими клетками.
Ну я думаю є різниця в тому як до таких речей ставиться чоловік і як жінка? Бувають звичайно вийнятки, але чоловіки більш ревнісно ставляться до того, чи дитина від нього чи не від нього ніж жінка.
Кокосиха
• 02 марта 2018
Ответ дляДніпрянка
Тоді ви пішли не тим шляхом. Донор з вулиці може потім розорити вашого чоловіка.
Яким чином? Я вище писала про анонімність....
долой_лама• 02 марта 2018
Ответ дляКокосиха
То есть Вы мешок на голову наденете? А ему принести справки о группе и резусе крови, тест на вич, гепатиты, тест на наркотики,.свежую спермограмму, флюрографию и генеческий тест за 12 тыс грн?
Бармалеина• 02 марта 2018
Банк спермы надежней, ну не факт что получится зачать с первого раза, так что теперь, по списку пробовать с разными в частном порядке? А так подберут самый активный и соответствующий вашим запросам материал.
Кокосиха
• 02 марта 2018
Ответ длядолой_лама
Гарантії ніколи і ні у чому не буде (це про будь що в житті можна сказати), але розумний баланс можна знайти.
Оте що ви написали, але замість мішка просто зберегти в таємниці прізвище і дані, які можуть ідентифікувати особу, в довідках можна це замазати.
Ну і генетичний тест за 12 тис теж можна викинути....
Виходить більш реалістично, якщо не впадати в крайнощі.
Кокосиха
• 02 марта 2018
Ответ дляПланшетница
Могу поделиться.
Что вы подразумеваете под надежностью?
Ви маєте на увазі поділитись контактом? Якщо так, то звичайно хочу. Але хотілось би не тільки контакт, але й відгук.
Про надійність із самого початку вже відповідала.
В першу чергу це впевненість у здоров´ї, а по-друге це відповідальність. Бо зрозуміло, що за місяць-два це зробити нереально. А постійно шукати іншого донора теж не хочеться.
долой_лама• 02 марта 2018
Ответ дляКокосиха
То есть Вы готовы родить ребёнка с аномалиями? Тест на наследственные заболевания крайне важен. Вы не знакомы с его семьёй и ничего не знаете о здоровье родственников.
Почему не вылечить мужа? Уже давно делают ПИКСИ единичным сперматозоидом.
Кокосиха
• 02 марта 2018
Ответ дляБармалеина
Розглядаю і банк як варіант, про це інформації море, про приватних донорів немає нічого, через те й запитую.
Всетаки, якщо вирішу на користь приватного донора і знайдеться адекватний, то сподіваюсь, що вийде з одним донором, хай не з першого і і не з другого разу.... тому й питала про відповідальність донора
Планшетница• 02 марта 2018
Ответ дляКокосиха
Умный, чуть старше вас, свежие анализы. Приватнасть нужна всем.
Кокосиха
• 02 марта 2018
Ответ дляПланшетница
А як з вами можна зв´язатись?
Напишіть тут контактну інформацію і іншу інформацію, яку знаєете про донора?
Мама Чели• 02 марта 2018
Ответ дляКокосиха
Стрьомно в клініці. Важливо побачити людину, поспілкуватись.
Це надійніше, ніж навіть перевірений донор з банку.
Вы что? Донор проверяется от и до в клинике. Просто так никто донором не возьмет. Подберут по желаемому типу внешности, покажут фото. Стремно, когда неизвестно кто и какие гены у него...
Джинцы на Флиси• 02 марта 2018
Ответ дляКокосиха
А як з вами можна зв´язатись?
Скажите честно, просто в банке дороже? Вы так хотите денег сэкономить? Или тролль?
Планшетница• 02 марта 2018
Ответ дляКокосиха
А як з вами можна зв´язатись?
Позже скину электронную почту куда вы можете написать. Данные для всех писать как-то не очень.
Планшетница• 02 марта 2018
Ответ дляКокосиха
А як з вами можна зв´язатись?
Создайте анонимную гугл форму, я туда напишу свой email.
Кокосиха
• 03 марта 2018
Ответ дляПланшетница
Ось тут створила.... сподіваюсь все правильно зробила...
дайте знати якщо не працює
дуже дякую!
дайте знати якщо не працює
дуже дякую!
Планшетница• 03 марта 2018
Ответ дляКокосиха
дайте знати якщо не працює
дуже дякую!
дайте знати якщо не працює
дуже дякую!
Готово
Кокосиха
• 03 марта 2018
Ответ длядолой_лама
За вашою логікою перед тим як заміж виходити, краще зробити генетичний тест за 12 кілогривень. мало що. Она за статистикою 15% дітей не від своїх батьків і навіть про це не підозрюють, хтозна хто насправді біологічний батько вашого чоловіка.
У всьому має бути здоровий глузд і від абсолютно усього не перестрахуєшся.
Просто болталка• 03 марта 2018
Ответ дляКокосиха
Ну з клініками і банками сперми все зрозуміло. Вони й так у всіх можливих і неможливих деталях себе розписують і рекламують.
Я цей варіант теж розглядаю.
Але моє питання було саме про приватного донора, про це інформації дуже мало.
Я цей варіант теж розглядаю.
села писать вам и запуталась . адекватный на такое не пойдет . тоесть остаются у вас только неадекваты . Вы сами согласны отдать свою яйцеклетку на право и на лево и больше никогда не узнать как там ваш ребенок с яйцеклетки поживает и что с ним делают и как его судьба . Скорее всего вы ответите нет ? так какого адеквата вы ищите? лучше уж знакомогу друга ,кума , соседа уговорить кого вы знаете
Кокосиха
• 03 марта 2018
Ответ дляПросто болталка
От чесно... не бачу ніяких проблем з яйцеклітиною. Якщо комусь буде добре, то чому б ні? Може я прагматичніша за середньостатистичну людину
знайомих нема підходящих, та й не хочеться, щоб це був знайомий
Просто болталка• 03 марта 2018
Ответ дляКокосиха
это вы так пишите пока вас не попросили . думаю перед фактом у вас будет более логичное мышление
Кокосиха
• 03 марта 2018
Ответ дляПросто болталка
Ви праві, я на це не піду, але не через те, що як ви сказали ’буде десь моя дитина’, а через те, що це не дуже корисна для мене процедура, штучна стимуляція і все таке... воно мені просто не треба. Але ж чоловікам в цьому плані значно простіше, тому не можна це порівнювати.
долой_лама• 03 марта 2018
Ответ дляКокосиха
Здоровый глузд?)) То есть спать с незнакомыми мужиками, чтобы забеременеть и самооценка мужа не пострадала это здоровый глузд). А взять в доноры обследованного мужчину-донора это от всего не перестрахуешься)).
Вы не прагматичная не одной минуты)))
А вот недавно• 04 марта 2018
Автор никого не слушайте, нашлись моралистки( Есть такой сат - rebenku.biz
Конечно там тоже хватает странных личностей, но все таки сайт тематический, а не просто СЗ, там можно выбрать группу крови донора (лучше берите ту же что и у мужа) и внешность и образование, встретитесь и потом решите, от себя советую не полноценный ПА, а искусственную инсеминацию в домашних условиях, эффективность чуть ниже чем при обычном ПА, но как по мне это намного комфортнее для женщины.
А вот недавно• 04 марта 2018
Ответ дляМама Чели
фото вам никто не покажет и гарантий особо никаких нет что он адекватный, я когда то попала в день когда сдавали доноры материал в андрологическом отделении.. ну после этого я решила что пользоваться их услугами не хочу.
А вот недавно• 04 марта 2018
Ответ длядолой_лама
Вы не прагматичная не одной минуты)))
зачастую мужчины которые предлагают себя на тематических сайтах с анализами или при желании можно их все повторить, поверьте это дешевле чем в клинике, в клинике ИИ СД выходит около 10тыс одна попытка, а обычно женщина беременнеет на 3-5 попытку, ну вот и посчитайте, плюс когда ты видишь человека, можно спросить и выяснить про его родственников и т.д, но не исключаю что кому то лучше в клинике, каждому свое.
Кокосиха
• 04 марта 2018
Ответ дляА вот недавно
Дуже дякую за сайт, здається це якраз те, що потрібно. А ще більше дякую за підтримку.
Пробувала сз, але там мракі ((((.... Навіть якщо хоч приблизно підходить, то зникають одразу, як тільки згадую про зачаття.
А десь відгуки чи рекомендації про конкретних донорів є?
Бо про себе звичайно ж кожен напише, що він суперздоровий.
А вот недавно• 04 марта 2018
Ответ дляКокосиха
Отзывов там нет, во всяком случае не видела, вам надо попросить предоставить анализы, по другому не верьте, если вы хотите пусть до сдаст какие то за ваш счет. Совет - выбирайте из женатых состоявшихся мужчин с одним и более ребенком, такие врядли вас потом будут преследовать. Приличной встрече попросите показать фото детей. Обговорите сразу что никакого контакта с вами и ребенком не будет, просто там есть люди у которых личная жизнь не сложилась и они хотят детей и общение с ними. Заведите адрес почтовый левый с него и переписывайтесь.