Радуга-дуга• 24 марта 2018
Прогулянка коляска, більш менш нормальна
Підкажіть яку купити коляску, спальне місце нормальне, маневреність?? До 5000 -6000тис
НетЕщеНаверное• 24 марта 2018
залежить, які характеристики для вас важливі, я шукала легку і компактну, взяла Zoe, але ще сподобалися be cool, joie, бачила в неті cosatto woosh, там дизайн шикарний, але вона тоді була новинкою, було дуже мало відгуків, тому не ризикнула брати
Фрося_Бурлакова• 24 марта 2018
Cam Portofino Итальянская. Откатали 3 года активно, продали в идеальном состоянии