Уже майже тиждень болить поперек з правого боку у верхньому районі тащової кістки. Болить постійно вночі, або коли вдень довший час не рухаюсь. Під час руху нічого незаважає, навіть хожу в тренадерний зал, як і раніше без будь-яких скарг. Обезболюючі мазі не допомагають, таблетки також не дуже. На перенапруження м´язів не схоже. Таке враження, що болить трохи глибше. Біль ниюча, схожа як перед місячними. Не сильна, але сплю через це дуже погано.Що це може бути?
Ответ дляЛунтик-паунтик
У меня болело долго, пока не оказалось что это камень в почке.
А були ще якісь інші симптоми? Я також спочатку думала нирки, але потім прочитала, що для захвроювань нирок характерні проблеми з туалетом по маленькому і може бути температура.
Також у мене сколіоз і сильне викривлення хребта, але це ще з раннього дитинства, я вже звикла і ніколи ніяких скарг не мала. І болить зараз не посередині, де хребет, а трохи зправа.
Бауди на ауди• 28 марта 2018
Кстати, ночная боль характерна для грыжи и трудности с переворачиванием на бок.
Ответ дляБауди на ауди
Точно, вночі під час перевертання болить.
очки_ннадо• 28 марта 2018
Ответ дляБибер-анонимер
Почка, апендицит, желчный, яичник.
Нерв, защемление...
очки_ннадо• 28 марта 2018
Ответ дляNourElShams
Мрт отдела и с ним к невропатологу. Выздоравливайте!
Лунтик-паунтик• 28 марта 2018
Ответ дляNourElShams
Нет. Ничего такого не было.
Просто стояла ровно и могло начать ныть и тянуть, нужно было сесть. Думала старость...а нет ..камень.
Бауди на ауди• 28 марта 2018
Ответ дляNourElShams
Идите к невропатологу. Позже может и боль в ноге добавиться. Тем более у вас сколиоз, искривление. Нужно знать как там дела обстоят, в позвоночнике. Удачи.
Більше схоже на проблеми саме з хребтом, але насторожує саме те, що біль в стані спокої, що часто буває при проблемах з судинами.
***
А ще може ’просто боліти’ - от не вистачає ендорфінів в організмі (депресія) і може почати в любому більш-менш зручному місці.
***
До лікаря по-любому...
***
До лікаря по-любому...