Ms. Доброта• 29 марта 2018
Дівчатка із Західної, потрібна допомога
Хто може купити великоднього баранчика і надіслати новою поштою? Коли вони будуть в продажу?
Анонимба• 29 марта 2018
Ще не бачила в магазинах, е дешеві в еколані продаються, та дорогі польські в Метро.
Vlada-Maria• 29 марта 2018
Ответ дляАнонимба
Я сьогодні у нас в Франику вже бачила на ярмарку. Але то ще зарано купувати, краще на наступний тиждень
Зубачистка• 29 марта 2018
Ответ дляVlada-Maria
Еще не слышала, чтобы так название города коверкали.
Vlada-Maria• 29 марта 2018
Ответ дляЗубачистка
Те,що Ви не ’слишалі’ - не значить, що ’коверкают’. А щоб ’услишалі’, то на майбутнє - так у зменшено-пестливій формі франківці називають своє рідне місто.
ДА да да• 30 марта 2018
Ответ дляVlada-Maria
Отправьте ее в Гугл - она очень удивится))