Под пытками• 23 апреля 2018

Как зарегистрировать ребенка 6 лет в квартире?

Обращеница• 23 апреля 2018
через паспортный стол

Lamara• 23 апреля 2018
в ЦНАП и 100 грн ( точно не помню), паспорт владельца , домовую книгу и заявление (пишется на месте)
ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
Ответ дляLamara
в квартире - без домовой книги
На иголках• 23 апреля 2018
школа предстоит?
ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
документы родителей, обязательно регистрация одного из них по этому адресу + согласие второго, документы о праве собственности на квартиру
Lamara• 23 апреля 2018
Ответ дляЯспАкойнаЯ
в квартире - без домовой книги
прописывала дочь осенью в цнапе в квартиру. Давала домовую книгу, внесена запись о регистрации..
ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
Ответ дляLamara
домовая книга на квартиру?
и какая она?

Lamara• 23 апреля 2018
Ответ дляЯспАкойнаЯ
домовая книга на квартиру?
и какая она?
книжечка формата А4
mashabukasha• 23 апреля 2018
Прописывала в свою квартиру, нужен правовой документ. В заявлении указывала место своей регистрации. Согласие папы не просили.
ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
Ответ дляLamara
книжечка формата А4
ну это понятно.
У меня вопрос - а как же регистрируются те, у кого ее нет? И никогда не существовало?
Форточка• 23 апреля 2018
Ответ дляЯспАкойнаЯ
ну это понятно.
У нас службова квартира. Доиової книги немає. Реєструвати в паспортном столі на підставі ордеру.
ДеньгиНеСдаю• 23 апреля 2018
Ответ дляЯспАкойнаЯ
ну это понятно.
я минулого літа купувала квартиру.
При реєстрації себе мені оформили будинкову книжку, де вписують всіх, хто зареєстрований в квартирі. Навпроти мене дописали - власник.
mashabukasha• 23 апреля 2018
Ответ дляДеньгиНеСдаю
я минулого літа купувала квартиру.
Цитата:
я минулого літа купувала квартиру. При реєстрації себе мені оформили будинкову книжку, де вписують всіх, хто зареєстрований в квартирі. Навпроти мене дописали - власник.[/cit
Каменный век у вас какой-то.
ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
Ответ дляДеньгиНеСдаю
я минулого літа купувала квартиру.
я так розумію,що ця книга - просто може бути
Так як серед документів,які підтверджують власність її немає.
ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
Ответ дляmashabukasha
Цитата:
Каменный век у вас какой-то.
зато є за що взяти грошенят
ДеньгиНеСдаю• 23 апреля 2018
Ответ дляЯспАкойнаЯ
ну можливо це залежить від міста.
У нас обов’язкова наявність будинкової книжки, на її основі видають довідки про склад сім’ї і тд
ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
Ответ дляДеньгиНеСдаю
ну можливо це залежить від міста.
якщо ОСББ - то таку довідку беруть у голови правління ( у нас так), в іншому випадку ЦНАП ( все що раніше робив ЖЕК)
ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
Ответ дляДеньгиНеСдаю
ну можливо це залежить від міста.
питання права власності та перелік документів ну ніяк не повинен залежати від міста.
ДеньгиНеСдаю• 23 апреля 2018
Ответ дляЯспАкойнаЯ
ну так цнап якраз і видавав будинкову ))) І робив в ній записи, печатки ставив

ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
Ответ дляДеньгиНеСдаю
ну і молодець. Питання - чого це так в окремо взятому ЦНАПІ?
ДеньгиНеСдаю• 23 апреля 2018
Ответ дляЯспАкойнаЯ
тому що у всіх моїх знайомих, родичів і тд, які живуть в нашому місті - у всіх є будинкові книжки. Мені дивно тут читати, що це не обов’язково.
Колишні власники мені теж будинкову свою залишали, щоб ми бачили, що вони реально виписали всіх своїх мешканців з моєї квартири.
Можливо на котеджі (особняки) будинкова книжка не потрібна
ЯспАкойнаЯ• 23 апреля 2018
Ответ дляДеньгиНеСдаю
мова йде про квартири.
У мені дві квартири (остання купівля-продаж 2018 рік) і жодної книги на них
ДеньгиНеСдаю• 23 апреля 2018
Ответ дляЯспАкойнаЯ
мова йде про квартири.
ну значить у вас інша ситуація в місті ))
Коли мене виписували з попереднього місця проживання, я теж приносила будинкову книжку, де поставили відмітку про зняття мене з реєстрації. Потім з цією книжкою власник ходив по інстанціях, щоб послуги нараховували на мінус 1 особу (стосувалось тих послуг, які нараховують на кількість зареєстрованих)