Фиктивная• 26 апреля 2018
Мами діток 2 років
Який розмір одягу берете діткам, що моїм 2 роки і місяць, сподобались платтячка, але боюсь будуть великі
pollyteika• 26 апреля 2018
Хотіла сьогодні взяти футболки в F&F, на 12-24 маленька, на 2-3 роки величезна.
Не купила нічого.
Тумба-юмба• 26 апреля 2018
Не совсем ясен вопрос. Вашим дедям 2,1 и Вы хотите купить платья на 2 года?
пышка_мышка• 26 апреля 2018
Ещё зависит от производителя одежды.
Иногда 86-62 подходит, а иногда 92-98
Тектоническая расческа.• 26 апреля 2018
берите замеры, у некоторых ТМ модели маломерят. И ещё при стирке могут дать усадку. 98р.
Мона Лиза• 26 апреля 2018
Ответ дляТумба-юмба
))))) главное автору понятно!
Прячусь от Всех• 26 апреля 2018
У меня сыну 2,2. Беру уже 104. Нам как раз сейчас носить. А размер ноги 26.

iren_rozum• 26 апреля 2018
У моего сына в 2 года все вещи на 104 см были и нога 24 размер! Он среднего роста!
Картерс 3т
Меряю от 0• 26 апреля 2018
Ответ дляБелая и пушистая
доньці теж 2,1. зріст 88, беру 92-98.
На вырост?
Белая и пушистая• 26 апреля 2018
Ответ дляМеряю от 0
На вырост?
та ні, просто так получається. от недавно міряли плащик - 92р, а він реально впритик, до осені не вистачить. взяти 98 - рукава трошки довгі, зате на 2 демісезони вистачить. інший одяг 86-92р рідко буває в розмір - в плечах вузькі кофтинки і футболки.
Меряю от 0• 26 апреля 2018
Ответ дляБелая и пушистая
Я же говорю, что навырост берете
Белая и пушистая• 26 апреля 2018
Ответ дляМеряю от 0
Я же говорю, что навырост берете
ну чому ж навиріст, якщо 92 був впритик і в плечах тіснувато? вдягнули тричі і вже спека така, що вже відправила на зберігання, а восени знову купувати? купую так, щоб дитині було зручно. тому лише з примірками, в інтернеті вибрати не можу.
Меряю от 0• 26 апреля 2018
Ответ дляБелая и пушистая
У меня просто ребенок такого же возраста и роста, потому знаю, что если свободно - это как раз на размер больше и берется, чтобы деньги сэкономить в следующем сезоне.
Белая и пушистая• 26 апреля 2018
Ответ дляМеряю от 0
ну, наприклад, минулої зими купили комбінезон тополіно 86р при зрості (на той момент 83см). прийшов, поміряли, а він малий, та ще й так, що навіть присісти не могла. взяли 92 і був вже нормальний. це ще залежить від конституції дитини.
Белая и пушистая• 26 апреля 2018
Ответ дляМеряю от 0
а міряли ленне в магазині 86р, (вони ж ніби +10см), а їй він також до кінця сезону б не пішов. а по ідеї, мав би.
Меряю от 0• 27 апреля 2018
Ответ дляБелая и пушистая
У Вас ребенок жирненький?
Меряю от 0• 27 апреля 2018
Ответ дляБелая и пушистая
Какие плюс 10 см? Ленне в размере 86 идёт на рост 86-92.