Доктор Хаос• 13 мая 2018

вкусная нормальная пропорция картошки-грибов для начинки в вареники?

расскажите свои способ.
Как то грибы не добавляю до картошки. Всегда делала: картошка + пассеров. лук или мелкорезанный укроп.
Мотористка• 13 мая 2018
))). Мы такое не едим, картошка ..да ещё и в тесте))).

Green_Cat• 13 мая 2018
Залежить, що за гриби... на око десь пополам.
Враховуючи, що те і те варене - пробуйте начинку, щоб до смаку.
автор Доктор Хаос • 13 мая 2018
Ответ дляМотористка
yt ] для Вас лиш равіолі та хінкалі, ще китайські пельмені. А нам згодятится вареники, як страва.

В мене знайома казала, що в неї у родині не їдять голубці, от не їдять і все. Але на частуваннях, у гостях вона та її домашні голубці їли, наїдалися, ще додому просили дати. Знайома просто не готувала голубці, от і не їли.
Green_Cat• 13 мая 2018
*хіхікає: а Ви знаєте, що є ліниві вареники з грибами?
Їх готуємо як власне картопляно-мучні кусочки, а от уже подаємо з піджареними грибами.
Добре коли з лисичками в сметані.
Мюллерная• 13 мая 2018
Ответ дляДоктор Хаос

о мы тоже не едим голубцы. Потому что мне лень их готовить...
лучше что нибудь запеку или испеку
автор Доктор Хаос • 13 мая 2018
Ответ дляМюллерная
лучше что нибудь запеку или испеку
ну от вареників цього року я ще не їла виходить, хочу спробувати.

Голубці їла аж двічі, мабуть,а може то було в мин.році... та казати що я їх не їм не можу.
автор Доктор Хаос • 13 мая 2018
Ответ дляМюллерная
лучше что нибудь запеку или испеку
добре пекти, часу йде не менше ніж на голубці.
Мюллерная• 13 мая 2018
Ответ дляДоктор Хаос
Не менше, але сам процес більш до вподоби. Чомусь не ’стоїть’ на голобці