Гладковыбритый шишун• 17 мая 2018

Не можу зрозуміти

Дівчатка не можу розібратись. Раз в рік, а то і частіше проходжу огляд у гінеколога. Вже два прки як в мене під час проведення кальпоскопіі видно плями. Лікар у висновку пишу кіста, дисплазія, поліп Здала всі аналізи все добре. Пройшов ще рік знову все здаю, огляд. Вже навіть якусь більш точну цитологію роблять, аналізи на всі віруси що можуть бути. Все ідеально крім плям на шийкі.
З лікарем переговорили, вона пояснила що краще б було це все забрати, але так як я ще планую вагітність то краще родити, а потім прооперувати.
Не знаю що в думати.
Угадайс• 17 мая 2018
сходите к другому врачу, раз этот не может определить, что это. Только без пред истории, чтоб с 0 смотрели. А вообще, если все по анализам отлично, то стрёмный доктор, раз советует ’это убрать’
автор Гладковыбритый шишун • 17 мая 2018
Ответ дляУгадайс
Самий кращій. Кращого в місті не має.
барабанщица• 17 мая 2018
У меня были многочисленные кисты до родов. После родов все очистилось. В 37 лет я рожала.
Так что это так.
Молчавочка• 17 мая 2018
Послушаю, у мамы пятно, анализы все идеальные. Гинеколог тоже лучший и не знает что это. Я советую к другому сходить..