сама себе прекрасная• 19 июня 2018

Діти виросли, будинок нам завеликий. Накидайте ідей, що з ним робити, а?

Діти виросли, так що будемо жити тільки ми вдвох з чоловіком. Продавати будинок якось не дуже хочеться, все-таки класне місце, приємне, звикли тут. Але ну дуууууже вже нам багато буде!
У кого може схожий досвід чи просто ідеї, що з цим усім робити? Як би ви зробили?
Зараз хочеться щоб мінімум зусиль на нього, а не купу часу витрачати на те, на се. Може, щось таке тут на ділянці зробити, щоб не вимагало уваги? Навіть не знаю, що. Або якось використати, щоб хоч користь з цього була. Тільки не врожай, ті черешні-вишні й так поперек горла стоять. Саме зараз активно варення закриваємо вишневе, та ну його...
Не знаю, може й справді краще продати і купити щось менше... Але вийде в результаті, що просто поміняли більше на менше, бо витрати на оформлення саме й закриють цю різницю цін. А в квартиру не хочу. От і заплуталася. Допоможіть розплутати. )))) Вирішувати то ясно, що будемо вдвох з чоловіком, просто може хтось щось підкаже розумне. )))

По конкретиці:
Будинок десь 80 кв.м. і ділянка 10 соток. 4 кімнати, ще й мансарда (недороблена, просто місце під неї). Плюс ще один будинок з двох кімнат на ділянці, використовується фактично як сарай для різного хламу (там немає опалення). Плюс ще два маленькі сараї, все руки не доходили доваляти, вони у чоловіка знову ж таки під різний хлам. Все решта - ну город трохи, але він набрид, хочу залишити кілька грядок і досить. Сад - ну як сад, просто розкидано по всій ділянці дерев та кущів. Власне, і все.
Мурзилка• 19 июня 2018
здавати людям
автор сама себе прекрасная • 19 июня 2018
Ответ дляМурзилка
здавати людям
Не люблю, коли чужі під боком. А фінансово мене ті гривень 500-1000 грн мало хвилює.
Мурзилка• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
де це зхдають за 500-1000 грн
а по теме, вы либо троль, либо вам просто скучно 80 квадратов в доме, это не много и не мало, вернее мне мало даже
Бутербродница• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
Здавати не хочете, продавати не хочете, жити в ньому не хочете... А чого ви хочете?
Секретница• 19 июня 2018
1. завести хозяйство: свинок, кроликов, кур, уток.. сад огород.
2. сделать мини-отель на манер сша, живете там сами и принимаете постояльцев.
3. продать, купить меньше, оставшиеся деньги инвестировать в (образование внуков, ценные бумаги, акции, банковское золото и пр., венчурные вложения).
Ответ дляМурзилка
де це зхдають за 500-1000 грн
А за скільки здають в райцентрах? Невже більше? )))
Я не троль, ну Вам може мало, не всі ж такі, як Ви. Мені багато. Все те перемити одне лише чого варте. Плюс основне все ж таки не будинок, а 10 соток ділянки. Взимку то не грає ролі, а весною та влітку завал повний.
Мурзилка• 19 июня 2018
ну и человек, который живет на з емле, точно знает что что бы ты с тем огородом не сделал, нужен уход, даже за газонной травой
Лика-прилипка• 19 июня 2018
80 квадратов не так и много. Ничего не менять
Мурзилка• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
закатайте асфальтом и здайте под магазин клуб и дискотеку
Ответ дляБутербродница
Якби я це знала, я б тему не створювала.
Пишу ж, заплуталася.
Як чемодан без ручки такий.
Якби я зараз житло купувала, то брали б, думаю маленький будиночок квадратів 40-60, і кілька соток землі біля нього.
Але все що є, те є. Я ж його не заархівую, щоб в два-три рази зменшити?
Бутербродница• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
Пишу ж, заплуталася.
Як чемодан без ручки такий.
Ваші бажання стосуються тільки будинку? Які ваші особисті бажання? Чого ВИ хочете? Невже нічого, крім зменшити клітку, не бажаєте?
ОченьПриятно-Царь• 19 июня 2018
Ответ дляМурзилка
де це зхдають за 500-1000 грн
Вдали от крупных городов. А если с газовым отоплением, то вообще рады просто за оплату коммунальных сдать. Потому что без отопления дом быстро разрушается, а отопление сейчас золотое.
Ответ дляСекретница
Город саме зараз є, але набрид, хочу навпаки, без нього. Ну, хай буде кілька грядок під помідори, і вистачить.
Чужих вдома не люблю.
От думаю, може продати дійсно. Але різницю навряд чи можна буде кудись серйозно інвестувати. Ми в райцентрі, тут ціни маленькі, так що виграш буде від сили тисяч 5 доларів, навряд чи більше.
Мурзилка• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
Пишу ж, заплуталася.
Як чемодан без ручки такий.
у меня у родителей квартира 84 квадрата, три комнаты
вы издеваетесь да?
Лика-прилипка• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
Пишу ж, заплуталася.
Як чемодан без ручки такий.
Что это за домик на 40 квадратов? Это конура. Я таких и не видела. Летняя кухня у бабушки может. 80 квадратов - это обычный небольшой дом. Смысла менять его на ещё меньший нет.
Ответ дляМурзилка
Траву трімером косимо, там тільки весною та на початку літа треба уваги. Тут особливих проблем немає.

Город багато сил та часу віднімає. Більше не хочу з ним возитися.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 19 июня 2018
Оставить маленький огородик под зелень, морковь, лук-чеснок, остальное засеять газоном, сделать маленький водоём с водопадом из камня или фонтанчик, клумбу разбить. Дом не сильно то и большой. Дети всё равно будут приезжать, потом и внуки.
Пончик Солнечный• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
У меня дом в киеве. 5 раз по вашим 80. Участок 15 соток. Ваш запрос мне, как минимум, не понятен. Огорода нет, вишен и прочего тоже нет.
Мурзилка• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная

мы газон раз в 2 недели косим газонокосилкой и поливать ее нужно, траву ту, что б зеленая была

а дети не приежают к вам нет?
Ответ дляЛика-прилипка
А ділянка в 10 соток?

З будинком ще можна викрутитися, чоловік каже, що можемо дві кімнати закрити, там взимку тільки температуру 5 градусів підтримувати (щоб стіни не потріскалися), і досить. А дві будуть жилі нам.
Статус Ква• 19 июня 2018
Живу в маленькій хатинці 82кв.м. А ви вважаєте свої 80кв.м хоромами, навіть дивно.....
После 18• 19 июня 2018
Я б зробила собі з сарайчика гарну літню кухню і жила би там з чоловіком, а будинок би здавала квартирантам.
Тихомандражная• 19 июня 2018
Ви нічого не наплутали 80кв.м це не багато, в нас будинок 200, жили в квартирі 70кв.м
Ответ дляМурзилка
Щось у цьому є. Як мінімум в асфальт закатати, щоб та трава не лізла як скажена.
Аноним_1436• 19 июня 2018
Якщо вас на двох дуже багато місця - так хай чоловік заведе коханку, і приведе її в цю хату. Ну чи дітей ще візьміть з дит. Будинку.
Аноним_Галя• 19 июня 2018
у нас такая же ситуация, но в доме 300 кв. И продавать жалко и жить самим не очень
Статус Ква• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
А ділянка в 10 соток?

А які саме можна закрити з вашої площі? Вітальню, спальню, ванну чи кухню?
Сорока белобока• 19 июня 2018
Ну, посадите орехи. Урожай не скоро, будут деревья и трава
Лика-прилипка• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная
А ділянка в 10 соток?

У нас тоже 10 соток. Нормальный участок. Огорода у нас маленький. Кустов 20 помидор, зелень, клубники немного, малины и ещё кусты разные ягодные. Немного их. Несколько фруктовых деревьев. Кусок с газоном. Остальное хвойные, крошкой мраморной отсыпано. Не могу сказать, что очень сложно ухаживать
Парасюха• 19 июня 2018
Ответ длясама себе прекрасная

Моя думка. Хата у Вас не така вже й велика. У мене дача 44 кв. на трьох ( чоловік, я і дитина) якраз вору. Але коли, наприклад, донька виросте і вийде заміж - тоді така хата буде замала. Вм кажете, що діти виросли, проте, як вони до Вас гостювати зіз сім’ями приїдуть, Ви про це подумали?Ваш дім буду замалий, як на мене.
Замість городу засійте газон, купіть бензинову вертикальну газонокосілку, тай неспіша підкошуйте травицю. Насадіть там хвойних девев і роботи значно зменшиться.