Кашпо• 20 июня 2018
В кого на кухні острівець з мийкою/плитою?
Що у вас розміщено на острівці? Що б ви змінили? Хочу і мийку там, і поверхню (газ + індукція) і пару посадочних місць. Великий обідній стіл окремо. Що б ви порадили?
Спасатель Малибу• 20 июня 2018
у меня на островке только мойка, мне удобно, ничего бы не поменяла.
Стетоскопуло• 21 июня 2018
Ответ дляСпасатель Малибу
А какие размеры острова?
Кашпо
• 21 июня 2018
Ответ дляСпасатель Малибу
А як у вас зроблено водовідведення? Подіум робили чи насос ставили?