Детсадовский полицейский• 08 июля 2018
І мене все дістало. Що порадите?
Дівчатка, забийте мене, чим вам зручно та мозги мені вправте, бо я більше так жити не можу, але і змінити щось не можу. Що маємо: я, майже 39 років, вагітна першою дитиною, 38 тижнів. Громадянський чоловік, 38 років. Дитина не його (Я робила ЕКО, анонімний донор, бо він дітей більше не хотів мати, є троє від двох шлюбів, а на такий варіант погодився). Так от, спочатку, трохи більше року назад все було чудово, працював, заробляв не мільйони, але більш-менш вистачало, компліменти, квіти... Це тривало місяця три... і далі людину начебто підмінили. Якщо щось не так, як він хоче чи думає - крик з триповерховими матами, постійна грубість і хамство. І це не тільки по відношенню до мене, до всіх. Може обкласти матами сторожа в гаражі тільки за те, що той довго відкривав браму, наприклад. І вже сім місяців він ніде не працює, живемо за ті кошти, які я відклала до декрету. А, а в декрет я пішла не як всі люди в 30 тижнів, а в 36 тижнів, бо треба були ж гроші. Чим займається він? А нічим. От сьогодні в 4 ранку пішов наша рибалочку, прийшов в 10 ранку, поїв і завалилася спати. Прокинувся в 16, знов поїв, поспав, щойно прокинувся, тепер буде поки до ранку ганяти. А я як навіжена цілий день прибираю в квартирі, бо знаю, що прийду з роддому, а в хаті навіть не підметено буде. Виганяла вже декілька раз, речі пакує, але потім падає на коліна клянеться-божиться, що все буде добре і я прощаю. Дурна?
Петриківна• 09 июля 2018
Ответ дляДетсадовский полицейский
Дівчата, перечитала все, дякую всім за поради і настанови!
Відповідаю всім зразу: так, я не могла самостійно завагітніти, тільки ЕКО. Йому пропонувала бути донором для мене - відмовився. Чому через 3 місяці після знайомства? Тому що я до цього три роки йшла і запланована процедура була саме на той час.
Житло моє. Малюка фінансово забезпечити зможу. Звичайно, не соболями, але гідно зможу.
Дякую всім, хто відписався і допоміг таки мені прийняти єдине вірне рішення
Расчищайте место для нормального мужчины . Мусор на свалку .
оксюморон• 09 июля 2018
Блин, жалко Вас, автор. Он же прожрет все отложенные Вами деньги и потом будете плакать над малышом
Багиня• 09 июля 2018
Автор, я конечно в шоке. Исходя из ответов, Вы финансово самостоятельны. Не вариант, пока он будет на рыбалке-собрать вещи и за дверь, вызвать слесаря и поменять замки? Если будет ломится-вызывать милицию? Я вообще не понимаю напуркуа с таким созданием сосуществовать? Жилье ВАше, деньги на жизнь Ваши-в ответ ни уважения,ни заботы, абсолютно ни-че-го!
Реально, еще таких историй на советчице не было
СкокоМнеДадите• 09 июля 2018
дурна. В вашем случае лучше без мужа, нервы и ваши и ребеночка будут в порядке. Зачем вы его на себе тащите? И расходы на него. Все у вас будет хорошо, растите свою кровиночку себе на радость, а воно нехай байдикує.
Мандолина Бу• 09 июля 2018
Ответ дляДетсадовский полицейский
У меня тоже донорский ребенок будет, но у нас из за бесплодия мужа так получилось. Вам желаю удачи, не терпите плохое отношение не в коем случае!
Я в дамках• 09 июля 2018
Ответ дляБратья Капли
семья это не мужчина и женщина в одной квартире.... это нечто другое.
У Вас будет семья с малышом. А ваш мужчина еще появится на пороге дома. Желаю Вам этого
только место ему освободите...
Очень красиво и правильно
Мона Лиза• 09 июля 2018
Я в шоцы..свою дитину не хотив а погодився на еко!!!!

Ви чесно живете з таким придурком????

Леди Г• 09 июля 2018
Ответ дляДетсадовский полицейский
Хотілося ж сім´ю мати... Але бачу, що чим далі, тим гірше...
Краще без сім´ї, чим така сім´я. Це жесть. В мене брат такий неврівноважений, мати гне на усіх. Я вважаю, що в нього психічний розлад.
Почитайте є таке БАР, може й у вашого те саме
Elochka_smile• 09 июля 2018
Автор. Очень жаль. Вы в положении а тут такое.
Не будет вам от него помощи. и поддержки не будет.
Гоните сейчас. Если после роддома, с младенцем - еще это чмо будет рядом.
Готовь, убери, еще и секса потребует. Это вас совсем вымотает.
Гоните и замки поменяйте
Аноним_1489• 09 июля 2018
Ответ дляДа будет так
Намагайтесь потрохи його ’перевиховувати’.Або поговорити і обсудити все,що вас не влаштовує.Розійтись завжди встигните!
Найдурніша порада з усіх. Дорослих чоловіків не перевиховують, на них спираються.
Стетоскопуло• 09 июля 2018
Мазохизм процветает...
Это не гр. муж, это сосед в комуналке
Когда придете с роддом с малышом - будет только хуже, не будет времени и сил носить по квартире и подавать тапки, и помощи от него не ждите, будет крыть вас матами из-за плачущего ребенка
Выгоняйте его сейчас - просите папу, брата, друга.
А если всеже оставляете - то на всякий случай уберите деньги подальше, пока будете в роддоме.
Это не гр. муж, это сосед в комуналке
Пукимончиг• 09 июля 2018
Ответ дляДетсадовский полицейский
Якщо чесно, то насторожило, але перший шлюб був до армії, після армії розлучилися, а другий шлюб тривав три роки, діти погодки. І як завжди винувата була дружина )
Гоните его сраной метлой. Он вам все деньги пожрет и будете сидеть на голодном пайке. Вам ещё ребенка нужно поднимать. Кроме того, учитывая, его характер, малыш его будет раздражать, мягко говоря. Не нужен такой трутень ни вам ни вашему ребенку.
Пукимончиг• 09 июля 2018
Ответ дляДетсадовский полицейский
Я не можу зараз з ним скандалити, виганяти його, бо розумію, що він так просто не піде, а я можу не втриматися. Боюся зробити гірше малюкові. Вагітність складна і довгоочікувана. Я на ЕКО роки три збирала.
А не надо скандалить. Вещи собрали и за порог выставили. Если есть родственники, пригласите для поддержки. Будет буровить - вызывайте полицию. Все.
ВЫВсеВрете• 09 июля 2018
Автор, простите, конечно, но ....... хотела написать, но не буду. Нет слов.
Есть вы и ваш будущий ребенок. Точка.
Редисочка• 09 июля 2018
Паршивей мужика и не найти, ничего не даёт, ни денег, ни ребёнка, ни любви. На кой черт он?
вы дурная не потому что козла любите - любовь зла, тут просто не повезло, а потому что деньги потратили на ЭКО вместо курортного романа с красивым и почти анонимным донором. Ваш сожитель вам явно показывает, что ничего общего с вами иметь не хочет. Послушайте, Вы теперь Мама, а это огромная ответственность на ближайшие 100 лет. Так что желаю вам набраться решительности для того, чтобы распоряжаться своей жизнью самостоятельно в угоду своим и детским интересам, а не в пользу какого-то недоразумения в штанах.
Dzvina_Dzvinochok• 09 июля 2018
Ответ дляДетсадовский полицейский
Успіхів вам. легкої вагітності та пологів.
Вибачте за не скромне питання, скільки вам обходився в місяць цей мудачина?
Украиночка• 09 июля 2018
Ответ дляДетсадовский полицейский
смотрите чтоб вы на него не потратили все сбережения для ребенка будьте умнее пользуйтесь мужиком, а нет так в лес!потом останетесь не дай бог сама с ребенком и без денег!
Братья Капли• 09 июля 2018
Ответ дляДетсадовский полицейский
подпишусь на Вашу тему... хочу услышать хорошие новости.
Крошка Енот• 09 июля 2018
Мужчина честно не хотел больше детей и ответственности. вы рожаете, он естественно будет ненавидеть ребенка который забирает деньги и время, я бы не расчитывала на такой ’брак’.
Фиктивная• 09 июля 2018
Ответ дляДетсадовский полицейский
Немного не поняла ... У Вас была проблема забеременеть ?
Мамулька• 09 июля 2018
Скоро між вам стане маленька дитина. Рідна Вам,але чужа для цього дядька. Ніжності і любові в ньому не добавиться,бо своі діти йому не цікаві а чуже й тим паче.Ви йому була цікава як жінка до вагітності. Самі зрозумійте,Ваше життя вже не буде таким як раніше. У Вас буде дитина а в дитини будете Ви -мама! Не дозволяйте чоловікові принижувати вас своєю поведінкою,і тим більше сидіти у Вас на шиі і користуватись грошима які призначались дитині. У Вашому опусі не побачила жодноі позитивноі риси ,щоб заради неі терпіти всі недоліки цієі людини. Вирішувати Вам,але краще зараз зробити вибір, ніж виснажувати себе думками що Ви щось робите не так.
Детсадовский полицейский
• 09 июля 2018
Ответ дляФиктивная
Так, не могла, однієї труби немає, інша не прохідна
Детсадовский полицейский
• 09 июля 2018
Ответ дляДинамоКит
как-то не вяжется эко и веник
А до чого тут віник?
Детсадовский полицейский
• 09 июля 2018
Ответ дляDzvina_Dzvinochok
Що вам відповісти, по різному, але тис.5 точно... Може трохи менше
Детсадовский полицейский
• 09 июля 2018
Ответ дляМандолина Бу
Дякую Вам! Легкої вагітності!
Жертва интернета• 09 июля 2018
Ну, нафіг він потрібен?!
Його призначення, обовязки?
Я б гнала нах.
Його призначення, обовязки?
Я б гнала нах.
Железобетон• 09 июля 2018
уже с того, что прочитала, что ребенок не его, но он согласен на Эко
дальше будет хуже... Готовьтесь морально и финансово.