Кто ходил или посещал Клевер Клуб в г. Буча ? Как вам ?
ГейСюда
• 01 октября 2018
Ответ длябювет_в_обед
Никак.Есть интерестнее и рекпектабельнее клубы.
Напишите )
син другий рік навчається - в порівнянні з тими заняттями, що відвідував раніше, то просто супер.. йому дуже підійшла викладач і мову дійсно полюбив і заговорив досить пристойно для свого віку (11 років).. зараз в нього два улюблені предмети - математика і англійська
після першого року навчання здав кембріджський А1 дитячий, цього року планує - А2..
чоловік з однією з викладачок Клєверу займається індивідаульно англійскою - теж результат видно за 2 міс, систематизовано і чітко дохідчиво пояснює