Потрындельница• 03 октября 2018
IPad чи звичайний планшет хуавей
Для роботи мені потрібно робити в хл на телефоні не зручно а ноутбук дуже великий. Порадьте будь ласка що краще пкцпити. Мені треба щоб була мишка обов’язково.
Фея_3уровень• 03 октября 2018
Ответ дляПотрындельница
Чому?
’Мені треба щоб була мишка обов’язково’- нет ей места
ДинамоКит• 03 октября 2018
Сейчас ноутбуки есть и небольшие, тонкие и легкие. Для работы в хл айпад, а тем более хуавей не подходят. Разве что айпад про
ДинамоКит• 03 октября 2018
Ответ дляQueste
сейчас есть онлайновые гугл-таблицы, в которых работать можно хоть с тапка, если тапок подключен к инету
ну я же не знаю насколько сложные задачи автор собирается делать в хл, просто с точки зрения скорости работы я бы выбрала ноутбук)
Потрындельница
• 03 октября 2018
Ответ дляQueste
а в чем проблема с большим ноутбуком? вам на ходу надо в экселе работать?
так ігколи і на ходу
Потрындельница
• 03 октября 2018
Ответ дляДинамоКит
обими дуже малі роботи але часті. можу попару разів змінювати за пару год
ДинамоКит• 03 октября 2018
Ответ дляПотрындельница
я не понимаю ваш язык

Потрындельница
• 03 октября 2018
Ответ дляДинамоКит
я не понимаю ваш язык

ой ой купу помилок
Потрындельница
• 03 октября 2018
Ответ дляДинамоКит
я не понимаю ваш язык

сомої роботи в хл дуже мало, але бувають часті зміни. За день можу по пару разів переробляти. Ну така спицифіка. І я вже задумалась за планшет щоб не летіти в кабінет або додому бо не можу переробити з телефону.
І саме головне що цю роботу мені труба і у вихідні робити
ДинамоКит• 03 октября 2018
Ответ дляПотрындельница
Если нацелены только на планшет , то однозначно айпад, он шустрее, меньше с ним проблем, не будет тормозить)
Потрындельница
• 03 октября 2018
Ответ дляДинамоКит
я вже думаю може маленький нетбук.
ДинамоКит• 03 октября 2018
Ответ дляПотрындельница
я вже думаю може маленький нетбук.
Автор, ну вы такая непостоянная)) смотрите что-то маленькое и легкое по весу)
Потрындельница
• 03 октября 2018
Ответ дляДинамоКит
Я просто нічим з цих гаджетів не користувалась тому і запитую.
Ну я прям не така далека раніше був планшет, але так для фото для розваг, але не для роботи. тому і прошу у Вас поради що краще