Редисочка• 30 октября 2018
Когда начинать бояться..? Это Вам не корь. Хотя и она опасна.
В Україні зареєстрували сім випадків дифтерії з початку року
Цього року в Україні на дифтерію захворіли семеро людей. Минулого року – ніхто.
За дев’ять місяців поточного року в Україні зареєстровано сім випадків захворювання на дифтерію, тоді як у 2017 році не фіксувалося жодного.
Это из новостей.