Очень-очень• 11 октября 2013
Дива не сталося, хлопчика знайшли мертвим
Хлопчика, який учора впав у каналізаційний люк на вул. Широкій у Львові, знайшли мертвим.
Як стало відомо ZIKу, дитину знайшли під торфополем на вул. Роксоляни, за 1,5 кілометра від місця, де хлопчик впав, на глибині 30 см. У цьому місці сильна течія, тіло дитинки замулило.
Як зазначив заступник начальника відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області Павло Василенко, рівень води у каналізації сьогодні впав, дитину знайшли під купою сміття.
Капризуля• 11 октября 2013
Вот уже начинает разжражать эти бессконечные темы про одно и тоже.
Прежде чем создать-забейте в поиск и потрудитесь увидеть,что это милионная тема уже сегодня...