13 октября 2013

Дайте проверенный рецепт слоеного теста

Девочки-хозяечки!
Очень прошу проверенный рецепт слоеного теста своими руками. Такого, которое можно заморозить и потом пользоваться по необходимости.

Спасибо!
ameli25 13 октября 2013
вчора тільки спекла :))

1 паска маргарини, потерти на треці, 1 яйце, 300 грн сметани домашньої, можна рідкої, яка є, 1 ч.л. порошку до печива, усе, замісити тісто і на ніч у холодильник.

зранку чи в обід розкатуєте - на 8-10 коржів і печете що хочете(залежить від форми)
Найкраще виходить пляцок :)) з яблучками.
додаю фото :
автор Сумчатая кошка 13 октября 2013
Супер! СпасибО!
chok 13 октября 2013
Ответ дляameli25
вчора тільки спекла :))

1 паска маргарини, потерти на треці, 1 яйце, 300 грн сметани домашньої, можна рідкої, яка є, 1 ч.л. порошку до печива, усе, замісити тісто і на ніч у холодильник.

зранку чи в обід розкатуєте - на 8-10 коржів і печете що хочете(залежить від форми)
Найкраще виходить пляцок :)) з яблучками.
додаю фото :
А мука?
ХдеЯсь? 13 октября 2013
Ответ дляameli25
вчора тільки спекла :))

1 паска маргарини, потерти на треці, 1 яйце, 300 грн сметани домашньої, можна рідкої, яка є, 1 ч.л. порошку до печива, усе, замісити тісто і на ніч у холодильник.

зранку чи в обід розкатуєте - на 8-10 коржів і печете що хочете(залежить від форми)
Найкраще виходить пляцок :)) з яблучками.
додаю фото :
Простите, но разве это тесто слоеное?
ameli25 13 октября 2013
Ответ дляchok
А мука?
забула, 600-700 гр муки... місити тісто так щоб не дуже туге було, і не мяке, як на вареники :))
ameli25 13 октября 2013
так, це домашнє слойоне тісто.
Пошукайте ще у Дарії Цвек :))
ameli25 13 октября 2013
Ответ дляХдеЯсь?
Простите, но разве это тесто слоеное?
воно ще краще, ніж те слойоне що продають :))
це рецепт провірений моєю мамою, і бабцею :)
автор Сумчатая кошка 13 октября 2013
Ответ дляameli25
воно ще краще, ніж те слойоне що продають :))
це рецепт провірений моєю мамою, і бабцею :)
Спасибо! Обязательно попробую!
автор Сумчатая кошка 13 октября 2013
Спасибо!

Вообще ни разу не делала сама - теперь есть где разгуляться)))