Гравицапа• 05 декабря 2018

Субсидія. В постанові не вказано пункт "незареєстр, але факт прож".тут є юристи?

Чи можна податись на комісію на отримання субсидії? Реально не витягуємо( я в декреті.
В постанові від квітня 2018р вказано лише два пункти для незареєстрованих: це переміщенні особи та оренадарі. але не вказано нічого про "незареєстр, але фактично проживаючих".
Чи реальне апулювати відмову у створенні комісії, які наголошують на тому, що на власника квартири, який не є зареєстрований, але фактично проживає з родиною - не можна отримати субс.
Довідки про те, що по факт місцю реєстр ми не проживаємо і не отримуємо там субс - є та надані.
Чи є сенс подавати до суду?

Прошу конкретики і хто дійсно в цьому розуміється.
Дякую
Пешеходик• 06 декабря 2018
Ответ дляГравицапа
а от і не правда) або ви не компетентні в цьому питанні геть.
я сьогодні була у багатьох держ структурах, і юристи визнали (і це визнали всетаки і в упр соц зах), що це ПРОГАЛИНА у законі. суд виграти можна. а в упр соц зах сказали, ’що вони можливо могли би..але на свій страх на ризик, але не хочуть ризикувати’. шкода, що запису не мала..треба було записати.
готую позов до суду.
Конечно, я - некомпетентна, работаю 5 лет в отделе субсидий. П.8. Постанови 848 от 21.10.1995 года с последними изменениями от октября 2018года.

автор Гравицапа • 06 декабря 2018
Ответ дляПешеходик
Що саме ви хочете донести мені цим реченням?
автор Гравицапа • 06 декабря 2018
в законі, як ви пишете, чітко не описані всі випадки! лише 3.
знаєте яку отримала відповідь? то навіть і відповіддю назвати не можна - де навіть слова не вказано, що вам відмовлено. просто скопійовано два абзаци і написано - за дет інфо звертайтесь у відділ субсидій.
як ви вважаєте, як працівник відідлу субсидій, як має звучати відмова? певно зі слів - Комісія, розглянувши ваше звернення, змушена відмовити вам у наданні субсидії у звязку з..
Так? Як ви формулюєте відмову - можете написати?
а то якийсь пустослов я отримала..певно аби не вчепились, в разі чого.
Сердючка• 06 декабря 2018
ну вот Вам и ответили на сайте :’’Владелец не может получить субсидию там, где не прописан.’’
автор Гравицапа • 06 декабря 2018
Ответ дляСердючка
так, дякую, я читала.
підкажіть, будь ласка, то відповідає хто?
автор Гравицапа • 06 декабря 2018
Ответ дляПешеходик
я би хотіла від вас почути відповідь, як ви формулюєте речення, де йде мова про відмову?
Сердючка• 06 декабря 2018
Ответ дляГравицапа
так, дякую, я читала.
отвечает человек, весьма и весьма компетентный в вопросах соцзащиты. почитайте ответы - всё всем разжевывает по каждой спорной или непонятной ситуации, подсказывая пути выхода.
но Ваша ситуация и так очевидна, к сожалению (((
автор Гравицапа • 06 декабря 2018
Ответ дляСердючка
побачимо)
я за +/- 3-4 тижні відпишу - чи матиму субсидію. думаю матиму)
автор Гравицапа • 07 декабря 2018
Ответ дляПешеходик
напевно я вже не почую від вас відповідь. хоча чекаю

Пешеходик• 09 декабря 2018
Ответ дляГравицапа
Если Ваше дело выносили на комиссию- тогда в деле есть вкладыш из решения комиссии. Например-протокол номер 14 от 12.09.2018.- субсидію не призначати.А потом уже специалист пишет отказ -згідно рішення коміссії від 12
09.2018р.,згідно п.8 Постанови КМУ номер 848 від.21
10.1995р. Больше никто ничего не расписывает. Если есть настырные- тогда идут к специалисту, который занимается комиссиями- у нее их в протоколах комиссий более детально описан отказ.
Пешеходик• 09 декабря 2018
Ответ дляГравицапа
Пункт 8 закона почитайте. Я Вам его сфотографировала.
автор Гравицапа • 09 декабря 2018
Ответ дляПешеходик
кажуть, що виносили. але по факту - обман. де нічого того, що ви написали, не вказано. дякую що написали