Аноним_1520• 06 декабря 2018
Мій зраджує. От думаю,як все зробити
Вибачте за суржик,я лише на ньому зможу озвучити всі свої емоції . Суржик буде конкретний,то ж не виправляйте,сама знаю,але мені так комфортніше. Вихідні дані: став нервовим,зривається по мєлочам (це вже тіпа перше слово суржика),десь сам собі на усі. Запідозрила неладне,почала слідкувати. Працює в іншому місті,за 40 км. Вже 5 разів телефон фіксується в посадці біля міста,де працює. Поїхала туди,там просто посадка,куди можна заїхати з траси. Вже зрозуміло що то не просто поїхав попісяти. Перед поїздкою в ту посадку їде в місто по одній адресі і після посадки їде знов по тій адресі(висадив дома мадам),а після на роботу. Сумнівів не маю,що якусь возить,але хочу зробити все красиво і з найбільшим позитивом для себе. Маю варіанти. Або тихенько приїхати в те місце,коли він там буде,зробити фото голих срак в авто відправити йому . Це тіпа по-ангійскі,ні слова нікому,іди ти нафіг.дома сумки ждуть. Ще варіант : на місці злочину постукати в авто і спитати,чи не можна мені бути третьою в цьому процесі. Я не знаю хто вона,мені не цікаво. Але маю ще варіант: взнати,хто вона,знайти її чоловіка(якщо він існує),показати відео,фото ,а там вже як життя покаже. Може там хороший чоловічок і просто поміняємось) ги-ги. Хоча не смішно мені,але всяке буває. Розумні жінки ,зі стажем,що порадите? Знати і мовчати не моє,не в даній ситуації.
Железный коготь• 07 декабря 2018
Ответ дляОднозначная
Блииин, вот женщина опустилась как - в машине в посадке давать
Я люблю ахаться в машине в посадке...с мужем, правда, и не зимой все же
Аноним_1562• 07 декабря 2018
Ответ дляМарфушечка душечка
Насмеялась от комментариев
Но после поста 107, начала сомневаться в реальности этой истории
Я точно так же. Но я сомневаться начала еще раньше, там еще был один пост на чисто русском здравом языке.
Ответ дляАноним_1520
Завтра він дома. Вже на роботу в пн.опять ці страсті будуть . Я поки мовчу і ´улибаюсь´ . Самій цікаво і його поведінка і все інше. От блядуняка,нахолєри платити за то,що дома безкоштовно?
Меня вот вопрос мучает и не холодно им в машине? Климат контроль и все такое, знаю... но не открывая дверцы разве можно там разместиться нормально?
Ms. Dolly• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1562

Ms. Dolly• 07 декабря 2018
Только проснулась и сюда.Наверное автор ахается с мужем и все ок?Автор????!Вы где?!Сегодня после пива с таранькой нет сил дальше действовать?
Аноним_1520
• 07 декабря 2018
Ответ дляМааарковная
Знаю тіль одну Совєтчіцу, яка так пише. Це ж у вас сімя по всьому будинку диванні подушки розкидає?
І ще про якусь куму була тема.
Вибрчте,то не мої теми. Завжди пишу російською ,а тут мене померло просто на емоції
Аноним_1520
• 07 декабря 2018
Ответ дляТа ту та
Так напугайте их - оденьте маску, топор окроваваленный в руки и постучите в окошко :-) :-).
Нехай обосру...ся
Ага,і бітою мені по тіменушці. Буду потім валятись в кущах на снігу і думати що краще було без маски,просто в вікно постукати
Аноним_1520
• 07 декабря 2018
Вчора не було можливості вже писати. Почав сам тему про зради от в каже,а що тобі (мені) зробити якщо ,мол,я буду зраджувати. Кажу : ’та що хоч,те і роби ,я ж хазяйка смоїм органам,знаю що вони ніде не гуляють по чужим мужиками’. Потім зустрічна питання йому ,а що йому зробити,якщо зрадить. А він мені каже,то пальця мені відріж. Ага,щас. Пальців аж 20! Кажу,я не пальця,я яйця і тут знов понесло. Збирав свій той пакетик ´бос´ ,пакував носки з трусілями. Я пішла спати,так було сумно на душі бо всі ті мої дії по мтеженню були марними і не буде фіналу(. Ранок. Дістав з пакетика носки,трусіля,вдівся,повіз дитину в школу. Так що історія продовжується)
Бутербродница• 07 декабря 2018
Ответ дляМиззери
Конечно можно. Ещё и с вариантами))). По студенческим временам помню,когда все с родителями жили))).
интайм_не_предлагать• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1450
У мене знайома так зробила....я про третій варіант....вже 12 років разом з другим чоловіком і він її обожнює...
Класс!
Аноним_1478• 07 декабря 2018
вам уже посоветовали трусы с перцем его погладить? Но сначала видео в понедельник по нычке снимите, а потом уже перец в трусы) И вы выгоните, и на ту обидится))
Аноним_1520
• 07 декабря 2018
не збирався нікуди їхати сьогодні,але поїхав. стежу. поки що по місту їздить. може і в нашому місті є ще одна мадам,хто зна.
Аноним_1528• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Чого марними? Чого фіналу не буде?
Аноним_1520
• 08 декабря 2018
Та які новини? Він же дома. В пн.новини будуть .в телефоні чисто ( да,скучно з ним у вихідні
Семена рукколы• 09 декабря 2018
автор, как женщину вас жаль,.. как Сильная женщина вы меня восхищаете тем, что даже с юмором относитесь с этой ситуации. как читатель вашего поста- просто ржу от коментов и от ваших решений- маска и топор вообще убила меня наповал- я падсталом
у них не только скрещивание половых органов... у них скрещивание мозгов произойдет от вашего вида с топором)) упадут сразу на колени и будут молиться на вас)) свят свят свят

Папина дочка• 09 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Так не цікаво)
А что ’цікаво’ - бегать унижаться по посадкам?
Я бы уже давно кобелину выставила, а Вы небось с ним до сих пор в постель ложитесь после этой...
Ой як цикаво вы живёте!
Папина дочка• 09 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Я її не звинувачую. Це мій,самєц) бляха муха( може вона і не в курсі,що у нього сім´я,вони ж такі,всі бєлі і пушисті
Так у неё тоже наверное семья... обои рябои...
Папина дочка• 09 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Мій не жлоб. Думаю що вона не хоче,аби в місті її бачили при вході в готель(місто маленьке)
А при входе/выходе (регулярно) в его машину её типа не видят?
Папина дочка• 09 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Та я на позитивні. Приїхав сьогодні такий весь задоволений ) а я то знаю,звідки та радість)
Я бы
от такого ’знаю’...
Папина дочка• 10 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Сидимо,п´ємо пиво з таранькою,тіпа свято. Сам завів розмову про зради. Каже,що якщо я зраджу,то капєц мені,улибаюсь)
А чего не спросили: если он изменит - ему не капец?
Папина дочка• 10 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
якщо постукати в вікно,то будуть розборки ,скандал,мені то не треба .краще тихенько,я так думаю
В смысле - разборки, скандалы? Он еще ВАМ и скандал устроит?
Женщина, да об Вас ноги вытирают, как об половую тряпку, а Вы боитесь скандала?
Я бы его голого вместе с мадамой из машины выперла и ключи забрала... Пусть пробегутся на пару голяком до её дома... Ото смешно будет.
И сказать: придёшь за одеждой домой, я уже спаковала баульчик, прямиком к ней и иди с вещами!!!