Аноним_1520• 06 декабря 2018
Мій зраджує. От думаю,як все зробити
Вибачте за суржик,я лише на ньому зможу озвучити всі свої емоції . Суржик буде конкретний,то ж не виправляйте,сама знаю,але мені так комфортніше. Вихідні дані: став нервовим,зривається по мєлочам (це вже тіпа перше слово суржика),десь сам собі на усі. Запідозрила неладне,почала слідкувати. Працює в іншому місті,за 40 км. Вже 5 разів телефон фіксується в посадці біля міста,де працює. Поїхала туди,там просто посадка,куди можна заїхати з траси. Вже зрозуміло що то не просто поїхав попісяти. Перед поїздкою в ту посадку їде в місто по одній адресі і після посадки їде знов по тій адресі(висадив дома мадам),а після на роботу. Сумнівів не маю,що якусь возить,але хочу зробити все красиво і з найбільшим позитивом для себе. Маю варіанти. Або тихенько приїхати в те місце,коли він там буде,зробити фото голих срак в авто відправити йому . Це тіпа по-ангійскі,ні слова нікому,іди ти нафіг.дома сумки ждуть. Ще варіант : на місці злочину постукати в авто і спитати,чи не можна мені бути третьою в цьому процесі. Я не знаю хто вона,мені не цікаво. Але маю ще варіант: взнати,хто вона,знайти її чоловіка(якщо він існує),показати відео,фото ,а там вже як життя покаже. Може там хороший чоловічок і просто поміняємось) ги-ги. Хоча не смішно мені,але всяке буває. Розумні жінки ,зі стажем,що порадите? Знати і мовчати не моє,не в даній ситуації.
Гл. Амурная• 06 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Та це вже давно,я вже на позитивні,а раніше прибити хотіла обох,або спалити нафіг. Мозок став на місце,хочу якось красиво і дуже підло з моєї сторони.
вот это у вас терпение
я б уже давно всё сделала, просто приехала и с его вещами и там же в посадке их выкинула, если бы всё подтвердилось
И_В_офигительных_штанах• 06 декабря 2018
Когда-то , ещё в советское время мой дед на курорте( зимой , в подарок от совхоза) завёл роман. Потом долго переписывался с любовницей, но в селе хоть и большое , моя бабушка узнала. Она телеграммой вызвала любовницу деда, типа моя старуха умерла приезжай хозяйкой будешь. Та хоть и из далека, добралась быстро. Дед на работе, а бабуля гостью встречает , стол накрыла , наливку свою достала( сама соседкой представилась , типа хозяину по дому помогает) Сидят как подружки общаются, а дед когда домой пришёл офигел ! Почти год жили в разных домах, но потом помирились. И когда бабушки не стало ни кого в дом не привёл , хоть и желающие были . Так что в жизни все бывает, и наказать можно, но и прощать нужно уметь .
Самая СоветЧиваЯ• 06 декабря 2018
Я теж живу в невеликому містечку. Недавно в нас містечко гуділо! Одна жіночка, виставили фото мадами(заміжньої, з двома дітьми) в фейсбуці і написала текст. Щось в стилі, дякую тобі, ти молодець, що встигаєш надавати сексуальні послуги і своєму і моєму чоловікові. А так як в неї друзів було багато, то прочитало багато людей, а дальше сарафанне радіо. Позору було!!!! А якби ви ще й їхнє фото з голими сраками, виставили, то був би взагалі фурор!
НеКонец-Света• 06 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Поки що не можу писати. Цікава розмова почалась. Я в шоці.
Що там? Нам же цікаво.
Марфушечка душечка• 06 декабря 2018
Насмеялась от комментариев
Но после поста 107, начала сомневаться в реальности этой истории
Ответ дляАноним_1520
Ой,ні колеса-то дорого шиномонтаж. Простого відео буде достатньо . Вони там в процесі і не побачать,що їх хтось знімає. Авто у мого без тоніровки
Все они увидят, тем более без тонировки авто.
Еще надо успеть приехать за 40км.они уже закончат пока вы туда доберетесь или в засаде сидеть зимой?
Вообще не верю, троль.
...аяприкольная• 06 декабря 2018
Ответ дляСтриптизерка
моя знайома писала на 1гривневій купюрі номер телефону шалави і текст-даю( сосу) за 1 гривню))))Скоро їй прийшлось поміняти телефон ))
Ппц. Люди????? При чем тут она? У него клеймо стоит, что он женат?????
Почему она шалава? Многие и знать не знают, что ваши мужья это
Кондуктор троллейбуса• 06 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Я ще переживаю. Якщо постукає в авто в процесі в там скліщаться як ото а собак буває. Потім ще прижме там ті органи де зароджується життя,то потім ще спору виживати,позоритись. Кому він вже треба буде? Ні їй,ні мені
А вы все еще себе его хотите?)
Аноним_1520
• 07 декабря 2018
Не читала коментарів. З´явилась хвилинка. Пишу. У нас сварка. Сам почав тему про зради. Збирає речі.
Аноним_1528• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
хочет гульнуть на выходных
Самая СоветЧиваЯ• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Ви признались , що знаєте?
Ку ка ку ка ку• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Сам себя типа сдал)))
Мааарковная• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Я її не звинувачую. Це мій,самєц) бляха муха( може вона і не в курсі,що у нього сім´я,вони ж такі,всі бєлі і пушисті
Знаю тіль одну Совєтчіцу, яка так пише. Це ж у вас сімя по всьому будинку диванні подушки розкидає?
І ще про якусь куму була тема.
Безникая• 07 декабря 2018
Я вам четвёртый вариант подкину, если ещё не советовали. Звоните в полицию и говорите, что видели, как водитель номер авто такое то , снял проститутку и сейчас в процессе,, машина находится там то. Они должны будут выехать. Там уже им постучат в окошко. Составят протоколы, потребуют паспорта. Желательно в этот день у мужа всю наличку забрать, что б не откупился.
Мааарковная• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
А так хорошо сидели...
Вы с ним, а мы - с вами)
Апофиозная• 07 декабря 2018
Ответ для...аяприкольная
Отлично,пусть сюрприз ее будет
Ответ дляАноним_1520
Так напугайте их - оденьте маску, топор окроваваленный в руки и постучите в окошко :-) :-).
Нехай обосру...ся
КлараЦеткин• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Блін який стрілець....я писала’ сорі’ т9(
Слушайте, у вас такой прикольный суржик и позитивное изложение, что читала бы и читала!!!!!!

Ростки жимолости• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Мы спать не ложимся, ждем
Малая еще та• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1450
У мене знайома так зробила....я про третій варіант....вже 12 років разом з другим чоловіком і він її обожнює...
ух ты ) и так бывает
Малая еще та• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
автор, вы прелесть! про суржик рассмешили до слез... и вообще вы классная
Аноним_1522• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
А чего Вы так переживаете за его нужность? )))
Если что, я за вариант номер три, про вероятность обманутого мужа, который по сути и неплохим мужичком может оказаться )))
Ягодка опять• 07 декабря 2018
Ответ дляАноним_1520
Автор, вибачте, але сміюся вслух)) Обожнюю таких як ви, просто море позитиву навіть в такій ситуації)
Ягодка опять• 07 декабря 2018
Ответ дляБез комплексов
Так проколотые колеса, уже не Ваша проблема, или Вы думаете и дальше с ним жить?
Ну жить- не жить, а машинка то спільна):)