Обращеница• 10 декабря 2018
Хелп, переведите с польского
спасибо
Ответ дляЦікавинка
Ти не маєш щастя. Аннето, до хлопців. Пам’ятай, що те що має бути твоє, то саме тебе знайде. Я немаю часу на панянок, які завжди хотіли зі мною мешкати ( жити), але не мають щастя в коханнні, тому ми залишаємося приятелями.
Словом, пан Вас ’відшив’, авторе))
він не має часу не просто на панянок, а на пустих, тобто пустишок!
Автор, це повний фіаско!
Любящая болтать• 10 декабря 2018
а еще сын 14 -лет удивленно спросил -А чё так много ошибок? и стилистически не одобрил текст.
Обращеница
• 10 декабря 2018
Девочки, спасибо не мне, Соава Богу.
Но нарцисс поляк на Мамбе, симпотный, но считает себя звездой. Общаемся. У него на фб миллион баб и вот он одной ответил сегодня, а мне интересно о чем у них спор.
Вот ее текст, тоже переведите , плииз
Это ее первое и последнее сообщение, между ними его, в стартпосте которое
Вот ее текст, тоже переведите , плииз
Обращеница
• 10 декабря 2018
Ответ дляЦікавинка
Ви ж пишете, що спілкуєтесь з ним. Як? Як Ви спілкуєтесь з ним, якщо не розумієте примітивні тексти польскою ( хоч і з помилками)? :) Просто цікаво))
Он пишет примерно так мне , ’’privet, kak dela ?’’и он понимает по русски, то, что я ему пишу .
Обращеница
• 10 декабря 2018
Ответ дляЦікавинка
Некоторые слова понимаю, но полную суть его переписок на польском нет.
Ответ дляОбращеница
Девочки, спасибо не мне, Соава Богу.
Вот ее текст, тоже переведите , плииз
А що їй залишалося написати після ’пустої панни’...мабуть, ввічливо послати))))) Коротко: ’справу з Філіпом вважаю закінченою. Приятелюємо з тобою, бо ти маєш інший смак, а я маю досить вже хлопців’.
Боже, яка банальщина...)))) Скільки років цій пані?)))
Обращеница
• 10 декабря 2018
Ответ дляЦікавинка
Филип, это его сын. Ей , не могу понять сколько, вот фото.
Ответ дляЦікавинка
так вона і карму йому пообіцяла!))) і тряпкою назвала)))
Обращеница
• 10 декабря 2018
Ответ дляLvivLady
ааа, видно был с ней, она мстит
Обращеница
• 10 декабря 2018
Ответ дляLvivLady
Дякую, дiвчатка . А мне переводит тампон, думаю, что за тампон