18 января 2019

Вопрос по больничному.

Лежим с ребенком в инфекционном отделении. На работе мне говорят, что мой больничный больше 10 днейбыть не может. А врач сказал, что минимум две недели нам лечиться. Так сколько же все таки я могу быть с ребенком на больничном?
Челюскина 18 января 2019
На сколько вам выдадут больничный лист столько и больничный будет
Наверняка 18 января 2019
Ребенку меньше 6 лет?
ХдеЯсь? 18 января 2019
ребенку оплачивается не больше 14 дней
ХдеЯсь? 18 января 2019
Відповідно до частини третьої ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 1105-XIV від 23.09.99 р. (далі — Закон № 1105) допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років виплачується застрахованій особі з першого дня за період, протягом якого дитина за висновком лікаря потребує догляду, але не більш як за 14 календарних днів.
автор Цветов Мне срочно 18 января 2019
Ответ дляНаверняка
Ребенку меньше 6 лет?
Да.3 года
автор Цветов Мне срочно 18 января 2019
Всем спасибо.
Наверняка 18 января 2019
Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною віком до 14 років, якщо вона потребує стаціонарного лікування, виплачується застрахованій особі з першого дня за весь час її перебування в стаціонарі разом з хворою дитиною.
Наверняка 18 января 2019
Та же ст.22 Закону 1105