Аноним_1587• 22 января 2019
Какие документі нужны?
Для подачи на получение ID карты ребенку, которому исполнилось 14 лет?
Я, наверное, отстала от жизни :)
Это типа паспорта сейчас, который мы в 16 лет получали?
Я, наверное, отстала от жизни :)
Аноним_1587
• 22 января 2019
Ответ дляХорошенькая
не вижу я там списка необходимых документов
Хорошенькая• 22 января 2019
Ответ дляАноним_1587
ви продивились всю сторінку?
після великої синьої кнопки ’Записатись до електоронної черги’ йде перелік документів.
----
Необхідні документи
свідоцтво про народження;
оригінали документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, які на момент народження перебували у громадянстві України (для підтвердження факту належності особи до громадянства України); У разі відсутності таких документів або у разі, коли батьки чи один із батьків такої особи на момент її народження були іноземцями або особами без громадянства, або у разі набуття особою громадянства України на території України подається довідка про реєстрацію особи громадянином України;
паспорт громадянина України для виїзду за кордон (для осіб, які постійно проживали за кордоном, після повернення їх в установленому порядку на проживання в Україну та для осіб, які набули громадянство України за кордоном);
посвідчення про взяття на облік бездомних осіб (для бездомних осіб);
довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб);
документи, що підтверджують відомості для внесення додаткової змінної інформації до безконтактного електронного носія та у паспорт (за наявності таких документів):
про місце проживання — довідку органу реєстрації встановленого зразка;
про народження дітей — свідоцтва про народження дітей;
про шлюб і розірвання шлюбу — свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;
про зміну імені — свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;
довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків або повідомлення про відмову від його прийняття (за наявності);
----
Необхідні документи
свідоцтво про народження;
Аноним_1587
• 22 января 2019
Ответ дляХорошенькая
ви продивились всю сторінку?
----
Необхідні документи
свідоцтво про народження;
----
Необхідні документи
свідоцтво про народження;
Читаю. З телефона не очень удобно. Спасибо.
Но все-равно не понятно.
Это сейчас обязательно? В 16 лет, как раньше, уже не подходит?
Но все-равно не понятно.
Хорошенькая• 22 января 2019
там вкладені списки, сюди погано копіюються :( краще все таки на сайті там дивитись
Хорошенькая• 22 января 2019
Ответ дляАноним_1587
Но все-равно не понятно.
не підходить, максимум місяць після 14-річчя
--
Строк звернення до територіального підрозділу ДМС України
Не пізніше ніж через місяць після досягнення 14 років звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби України за місцем проживання .
--
Хорошенькая• 22 января 2019
та й невідомо де воно вилізе, що 14 років вже є, а паспорту ще немає. Наприклад здача ЗНО і т.п.
Кина_не_будет• 22 января 2019
Мы делали с просрочкой в 2, 5 года - вместо 14 лет - в 16 и 4.... С собой брали паспорт обоих родителей, свидетельство о рождении ребенка, идентификационный код ребенка.. Все. Нам за просрочку было административное предупреждение, подписали протокол и все, штрафа не было.. Сразу же заказывайте изготовление справки о прописке . Фото делают на месте.Через две недели паспорт был готов.
Кина_не_будет• 22 января 2019
Но лучше сделайте сразу, если ребенок будет поступать после 9, уже не прокатит свидетельство о рождении, только паспорт.
Аноним_1587
• 22 января 2019
Ответ дляХорошенькая
--
Дочке 14 летом было. Оштрафуют?
Аноним_1587
• 22 января 2019
Ответ дляКина_не_будет
Справка о прописке там же заказывается?
Такое что-то сделали...говорят там целый день торчишь в очереди, хоть типа и электронная очередь.
Кина_не_будет• 22 января 2019
Ответ дляАноним_1587
Дочке 14 летом было. Оштрафуют?
Штрафа не будет,будет административное предупреждение,просто подпишите протокол,что так больше не будете делать....
Кина_не_будет• 22 января 2019
Ответ дляАноним_1587
Справка о прописке там же заказывается?
Мы записывались ,у нас очередь,ждали своей 2.5 месяца.Когда пришли записываться,надо было сразу сказать ,что нужна бумажка о прописке.Я об этом не знала,никто и не предупредил...Уже когда пришли подавать документы на паспорт,выяснили об этой справке.Получили паспорт,опять записывались в очередь,пришли в назначенную дату,подали заявление на получение этой справки(нужен только паспорт).Через 10 рабочих дней пришла смс о том,что справка готова.Дочка сама пошла и получила.