Нерадистка Кэт• 08 февраля 2019
Недопуск в школу, якщо дитина не привита від кору
У нас по місту вийшов наказ не допускати діток не привитих від кору до школи. Чи законне це рішення, і як з цим боротися? Порадьте будь-ласка.
Мне без сахара• 08 февраля 2019
Таке можна, але директор чи райвно мають надати учителів для навчання на дому.
Нерадистка Кэт
• 08 февраля 2019
Привівку зробити поки не можу, бо дитина тільки перехворіла.
Ло Шарик• 08 февраля 2019
Ответ дляМне без сахара
За счет государства? С чего вдруг? К каждому противнику прививок учителя на дом?
Анонимарик• 08 февраля 2019
Прививаться или сидеть дома, а не бороться.
А основания спросите у того кто выдал такое распоряжение, они же ссылаются на какую то норму.
Нерадистка Кэт
• 08 февраля 2019
Ответ дляМне без сахара
Про це мова навіть не йде. Учителі уявлення не мають як це буде відбуватися.
Анонимарик• 08 февраля 2019
Ответ дляНерадистка Кэт
Так у вас должен быть медотвод
Сирожено_пирожено• 08 февраля 2019
На купа інформації про те, як боротися, можете там подивитися. Форми заяв є і все таке.
Нерадистка Кэт
• 08 февраля 2019
Ответ дляАнонимарик
Сидіти дома по якій причині? У мене здорова дитина. Коли вона хворіла, то сиділа дома. Зараз я привівку робити не хочу, бо вона тільки після хвороби.
Зашла на 5минут• 08 февраля 2019
Ответ дляЛо Шарик
ну как бы да. допустить ребенка в школу не могут, а бесплатное образование гарантировано конституцией. поэтому отдел образования обязан дать образование ребенку, который не может посещать школу.
Сирожено_пирожено• 08 февраля 2019
Ответ дляАнонимарик
З чого б це?
У дитини є право на навчання, чому вона має цим правом нехтувати?
БезникаЯ• 08 февраля 2019
Ответ дляНерадистка Кэт
А почему у вас нет прививки по графику?
Аноним_1504• 08 февраля 2019
Автор, яке місто?
По темі. У нас в класі захворіла непривита дитина. Всіх непривитих перевели на домашнє навчання на 21 день. Двоє з них уже вдома захворіли кором. Привиті ходять в школу, випадків кору серед них, ТТТ, немає.
Анонимарик• 08 февраля 2019
Автор, у нас в городе количество заболевших корью достигает 200 человек, из них много детей. Непривитого ребёнка сама бы в школу не пустила, а не искала бы методы борьбы с теми кто пытается его уберечь
Нерадистка Кэт
• 08 февраля 2019
Ответ дляАнонимарик
Так у вас должен быть медотвод
Медсестра сказала, що противопоказів для привівки нема ніяких.
Сирожено_пирожено• 08 февраля 2019
Ответ дляЛо Шарик
А що таке ’противник прививок’, хіба не громадянин з усіма конституційними правами?
А щеплення - це лише один з методів профілактики. До того ж, ризикований. Так що людина має повне право відмовитися від них, і обмежувати її конституційні права на цій основі ніяких підстав ні в кого немає.
Ло Шарик• 08 февраля 2019
Ответ дляНерадистка Кэт
Удалено администрацией...
Твоя подруга• 08 февраля 2019
Ответ дляЛо Шарик
да, потому что есть 53 статья конституции Украины
Сирожено_пирожено• 08 февраля 2019
Ответ дляЛо Шарик
Удалено администрацией...
Не всі і не все, а лише держава повинна надати освіту. І це прописано в Конституції та ряду законів. Нещеплені діти мають право на освіту нарівні зі щепленими, факт щеплення аж ніяк не впливає на це.
БезникаЯ• 08 февраля 2019
Ответ дляСирожено_пирожено
З чого б це?
Статья 15 ЗУ ’О защите населения от инфекционных заболеваний’ почитайте. Не должны привитые дети страдать от дурости яжематерей которые противники прививок.
Твоя подруга• 08 февраля 2019
Ответ дляНерадистка Кэт
возьмите у педиатра справку о том, что ребенок здоров и может посещать учебное заведение
Аноним_1504• 08 февраля 2019
Ответ дляНерадистка Кэт
Якщо здорова-вакцинуйте, тим більше маєте такий намір. А ослаблену після хвороби дитину в колектив не боїтеся вести? В умовах епідемії грипу та кору?
В ваших же інтересах побути вдома якийсь час, окріпнути і зробити прививки.
Нерадистка Кэт
• 08 февраля 2019
Ответ дляАнонимарик
В школі немає хворих.
Анонимарик• 08 февраля 2019
Ответ дляЗашла на 5минут
Тільки на навчання?
А здоровя ні?
Чого мати ставить під загррзу це право?
А здоровя ні?
Чого мати ставить під загррзу це право?
Весенний Марафон• 08 февраля 2019
Ответ дляЛо Шарик
Удалено администрацией...
Весенний Марафон• 08 февраля 2019
Ответ дляАнонимарик
Даде ценой жизни ребенка?
Луноходик_Ик• 08 февраля 2019
Ответ дляЛо Шарик
Да,по закону так и должно быть,ежели нет,директора носом в статью конституции,а наказом вытереть шо нибудь.
Ло Шарик• 08 февраля 2019
Ответ дляВесенний Марафон
Удалено администрацией...
Анонимарик• 08 февраля 2019
Ответ дляНерадистка Кэт
Це вирішує лікар,а не медсестра.