Сфера влияния• 15 февраля 2019

вакансії вишів - де?

дуже рідко зустрічаються в Інтернеті.
1-2 вакансії за пів року-рік. не більше.
де вони розміщують свої вакансії?
ЧукИГеки• 15 февраля 2019
Вишів ? Це як
Аноним_1555• 15 февраля 2019
Ответ дляЧукИГеки
Вишів ? Це як
универ
автор Сфера влияния • 15 февраля 2019
Ответ дляЧукИГеки
Вишів ? Це як
ВИШ, у, чол. Скорочення: вища школа. [Люба:] Потім ми поступимо в виш. Я — в інститут авіації, а ти — в хімічний (Іван Микитенко, I, 1957, 451); Дочка в той час вчилася в Новосибірську, в одному з вишів (Іван Ле, Право.., 1957, 259).
ТихоЯ• 15 февраля 2019
у них в их отделе кадров :-)))
Люблю ультрамарин• 15 февраля 2019
Автор, это лучше в конкретном универе узнавать. Вот подруга её муж работает ч выше. Она математик, узнал для неё что есть вакансия математика. Потом смотрю на сайте там в разделе где преподаватели, висит_вакаесия. Т. Е. И ещё требуются.
очки_ннадо• 15 февраля 2019
А яка саме вакансія вас цікавить? Якщо викладацька робота, то дивитися на сайті бажаного вишу, коли оголошується конкурс (часто в кінці навчального року, травень-червень) для обрання на посаду викладача, доцента, професора, зав. кафедри і .т.д., і якщо відповідаєте вимогам, то подавати необхідні документи. А якщо допоміжний склад чи інженерно-технічні працівники, то тут вже просто ходити по підрозділах університету, у відділ кадрів або прямо до керівництва і запитувати.
Вилами по воде• 15 февраля 2019
В нашому місті все по блату, навіть чергові у вузі...
КрытыхРынков• 15 февраля 2019
Два рази в рік оголошується конкурс на заміщення вакантних посад. Подаєте документи.
Якщо не викладач,то просто в відділі кадрів
автор Сфера влияния • 15 февраля 2019
Ответ дляВилами по воде
охх. я знаю. через те й питаю. чи реально взагалі...
автор Сфера влияния • 15 февраля 2019
Ответ дляКрытыхРынков
в столиці багато вишів. але як туди потрапити...
Аноним_1579• 15 февраля 2019
Ответ дляСфера влияния
А у вас есть научная степень ?
автор Сфера влияния • 15 февраля 2019
Ответ дляАноним_1579
А у вас есть научная степень ?
Так.
КрытыхРынков• 16 февраля 2019
Ответ дляСфера влияния
Так.
К.е.н?
К.ю.н?
Кафедра?
Вилами по воде• 16 февраля 2019
Ответ дляСфера влияния
Може в столиці шанси є, там трохи інакше. Промоніторте вузи по своїй спеціальності, можливо пощастить.