Плету интриги• 26 февраля 2019
Девочки, кто в Польше или просто в курсе.
Это правда, что в Польше нельзя купить золотые кольца? Что то меня зацепило, не верю)))
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2330772
Угадайс• 26 февраля 2019
Це моя тема.Не звикле золоте кольцо,а саме обручку.Заспокойтесь вже і спіть спокійно.
Зарядка для хачапури• 26 февраля 2019
Та все там можно купить
Это девочке поляк лапшу на уши вешает чтоб кольца не покупать и не женится, а она и ведётся.
Плету интриги
• 26 февраля 2019
Ответ дляУгадайс
Можно уже? Спасибо
Плету интриги
• 26 февраля 2019
Ответ дляАмнезия11
Я в Польше.
Как раз 14 февраля мы купили здесь обручалки.
Откуда такая информация?
Пост 1, спросите)) мне показалось странным, вот и спросила.
Угадайс• 26 февраля 2019
Ответ дляАмнезия11
Я в Польше.
Откуда такая информация?
Якщо з Гданська то здайте явки.
Угадайс• 26 февраля 2019
Ответ дляАмнезия11
Варшава
Столиця,можливо і є продаж.Трумясто все обїздили - тільки замовлення по вибраним моделям
Король дивана• 27 февраля 2019
Ответ дляУгадайс
дивно, я в Польщі, обручок повно, у них навыть спец. вытрини для обручок, де можна сысти удвох та приміряти. щось автор тої теми ’не в темі’:))
Король дивана• 27 февраля 2019
Ответ дляУгадайс
Якщо з Гданська то здайте явки.
я з Ллюбліна. можу здти явки:) Апарт і Крук
Король дивана• 27 февраля 2019
Ответ дляУгадайс
мій брат одружився в Ганьску 1,5 р тому, купили обручки там. цікаво, чому у вас не получається:)) дуже дивно те, що ви пишете.
Угадайс• 05 марта 2019
Ответ дляКороль дивана
Місця є,сісти можна,примірити.Тільки от то не золото що на витрині і все під замовлення в тому числі і розмір
Король дивана• 05 марта 2019
Ответ дляУгадайс
в моєму місті все не так. все, що є на вітрині, доступне для покупки.
Угадайс• 07 марта 2019
Ответ дляКороль дивана
Все ,але не враховуючи обручок.Так як пані не витягне з- під вітрини потрібний розмір.На вітрини лиш в одному екземплярі і не золото
Король дивана• 07 марта 2019
Ответ дляУгадайс
повторюсь: в моєму місті все не так. все, що є на вітрині, золоте і давали мені міряти. розміру може не бути так само і не в обручках - тут як пощастить.